Sayfa 463/1000 İlkİlk ... 363413453461462463464465473513563963 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 3,697 - 3,704 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

Alıntı Originally Posted by proleter Yazıyı Oku
    hayal kırıklığı yaşamayın
    valla viop shortlar kapanmadiysa hayal kirikligini kim yasayacak hep beraber gorecegiz, haber gelmiyorsa hala bu yukselise ya vioptur ya da secim oncesi bist icin hazirliktir veya mb na faiz arttir baskisidir veya odeme vardir , bakip gorecegiz..ytd
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    https://twitter.com/sozcumuratoglu/s...48092977885185
    Berat Albayrak: "Dolar 10 lira olacah ya, 15 lira olacah ya şimdi bunlar gara gara düşünüyor" derken köylü kurnazı tiplemesiyle çok sempatikti Tek eksiği fonda gülme efektiydi
    Git kendini çok sevdirmeden... Döviz mevduatının 176 MİLYAR DOLARA çıktığını ona ben söyleyemem
    Biri ona Ingiltere merkez bankasini bile os.rttuklarini soylesin, birisi yazmıştı yıllar once bu pahalıya patlayacak deye, sonucu belki de Brexit oldu!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

3.  Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    İhaleler ne oldu orada da bir ton borçlandı, borçlanıp odediysek parayı rezerv neden eriyor?
    araç garantili yollar köprüler

hasta garantili şehir hastneleri

daha açılmadan yeni havaalanı ödemeleri

paranın nere gittiği belli değil mi?

4.  Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    valla viop shortlar kapanmadiysa hayal kirikligini kim yasayacak hep beraber gorecegiz, haber gelmiyorsa hala bu yukselise ya vioptur ya da secim oncesi bist icin hazirliktir veya mb na faiz arttir baskisidir veya odeme vardir , bakip gorecegiz..ytd
    yapı kırılınca stoplar çalışmaya şimdiden başladı

https://www.bloomberg.com/news/artic...tedly-in-march

Gerçekten bu erime neden oldu ??
    BOTAŞ filan deniyor ama o mümkün değil ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Yıllarca ve yıllarca yazdım, Dunyada para gobek atiyor bunlar kerameti kendilerinde sandılar, keza salak ahalide oyle sandi!

Secim sonucu ne olursa olsun, durum bokum bok olacak!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

aciga dolar satiyor nereye gidecek para, viop topiginde belki yuz defa yazildi, zamaninda ingiltere mb ni batirmis adamlar , mb nin viopta ne isi var, orta olcekli bir fon bile alasagi eder diye yazanlarin haddi hesabi yok, halada oyle..
    birak kendi kendine dengelensin, senin gorevin mi viopta islem yapmak , ben anlayamadim hala bizim mb burokratlarini..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

8.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Yıllarca ve yıllarca yazdım, Dunyada para gobek atiyor bunlar kerameti kendilerinde sandılar, keza salak ahalide oyle sandi!

Secim sonucu ne olursa olsun, durum bokum bok olacak!
    hocam abd tarihi bir açık verdi her yerde durum aynı. bokum bok olmayan yer yok ki

Sayfa 463/1000 İlkİlk ... 363413453461462463464465473513563963 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •