Sayfa 592/967 İlkİlk ... 92492542582590591592593594602642692 ... SonSon
Arama sonucu : 7730 madde; 4,729 - 4,736 arası.

Konu: ISGSY - İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    TC CUMHURİYETİ DEVLETİ
    Gönderi
    1,255
    [QUOTE=boran;2631636]Aramızda eski spekülatör var mı arkadaşlar,bu 5_10 kademe gidip gelerek ne yapmaya çalışıyorlar.[/Qsdpekülatör değilim ama ne yapmaya çaılştığını grafiğe bakınca anlatıyor
    Başarınızı kafanız değil dayanma gücünüz sonucu belirler. Borsada kazanmak için birinci kural korkmamaktır. Peter Lynch..

Alıntı Originally Posted by brokers Yazıyı Oku
    spekülatör değilim ama ne yapmaya çaılştığını grafiğe bakınca anlatıyor
    1.5 tl ile 2.5tl arasında hisse hop oturup hop kalkıyor.band aralığı çok geniş.resmen para dağıttı spekülatör.hedefleri çok yukarı olmasa bukadar cömert olmazlardı.diye düşünüyorum.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    TC CUMHURİYETİ DEVLETİ
    Gönderi
    1,255
     Alıntı Originally Posted by boran Yazıyı Oku
    1.5 tl ile 2.5tl arasında hisse hop oturup hop kalkıyor.band aralığı çok geniş.resmen para dağıttı spekülatör.hedefleri çok yukarı olmasa bukadar cömert olmazlardı.diye düşünüyorum.
    bende aynı şeyden bahsediyorum elim kolum bağlı yoksa ilk alacağım hisse bu tek temennim belki içinde bulunan arkadaşlar kızacak ama biraz beklmesi....gün içi trade imkanı veriyor evet yukarı malları almak için....tek diyeceğim pramit e dikkat edin...
    Başarınızı kafanız değil dayanma gücünüz sonucu belirler. Borsada kazanmak için birinci kural korkmamaktır. Peter Lynch..

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    TC CUMHURİYETİ DEVLETİ
    Gönderi
    1,255

5. Kademe analizine göre
    Alış 106689 lot
    Satış 49840 lot
    ?????

Alıntı Originally Posted by Noyan Yazıyı Oku
    Kademe analizine göre
    Alış 106689 lot
    Satış 49840 lot
    ?????
    Lotlar ne kadar kıymetli ise arkadaşima kaptırdığı 100 bin lotdan sonra hacim bitti.demeki hisseyi likit göstermek için aynı lotları çevirip duruyormus.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    TC CUMHURİYETİ DEVLETİ
    Gönderi
    1,255
     Alıntı Originally Posted by boran Yazıyı Oku
    Lotlar ne kadar kıymetli ise arkadaşima kaptırdığı 100 bin lotdan sonra hacim bitti.demeki hisseyi likit göstermek için aynı lotları çevirip duruyormus.
    100,000 kıymetli evet ama senin arkadaşın alır başkası satar hacim düşüşünü bu şekilde yorumlamak bana göre yanlış bazen tahta yapıcılar tahtayı tamamen kendi haline bırakır tahtanın durumunu görmek ister bazen farklı sebebler vardır ama böyle bir tahta da mal alacak olan her kimse ciddi miktardaki lotları tek işlemde yaparsa ve tahta da operasyon yapmak isteyen adamın kararlarını etkileyebilir parçalı ve bir kaç hesaptan almak veya virman yapmak daha akıllıca bir yöntem bana göre...zira tahtada kimin olduğu kısmen belli...

8.  Alıntı Originally Posted by boran Yazıyı Oku
    bu tip yazılara gerek yok gerikirse tahta yapıcı o yüzbin lotu bagırta bagırta alır güç onlarda 0.99 bile yapar yine alır..

Sayfa 592/967 İlkİlk ... 92492542582590591592593594602642692 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •