Sayfa 2/571 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 4608 madde; 9 - 16 arası.

Konu: YATAS - Yataş

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post

1. Bu F/K oranı ile 27,000KTL Yılsonu kar hedefliyoruz.

2. Şahsen ben 30 üstü bekliyorum karı. Ancak yataş için hedef fiyat namına 2017 sonundaki kar çok önemli değil. Hedef fiyat belirlerken ilk etapta 2 milyar ciro ve yüzde 50 ihracat payı hususları dikkate almak lazım. Bu anlamda yolumuz uzun.

Alıntı Originally Posted by UAlkya Yazıyı Oku

Bu F/K oranı ile 27,000KTL Yılsonu kar hedefliyoruz.
    sn UAlkya. bence bu f/k (21,01) biraz yüksek. f/k arttıkça mevcut kara göre hisse fiyatı gittikçe pahalılaşıyor. hisse pahalılaştıkça fiyatı artmaya devam ediyor gözüküyor mevcut verilere göre. hem pahalı hem de fiyatı artıyor görüntüsü elbette çelişkili görünüyor. işin aslı bence 2017-1Ç karı güzel gelecek diye pahalı gözüken fiyatlara rağmen almaya devam ediyor piyasa. 2017-1Ç karı benim tahmin ettiğim gibi gelirse, şuanki fiyata nispetle gelecekteki f/k 15ler civarına gelecek ki, bence piyasa da burayı fiyatlıyor acele bir şekilde.

4. Komser kim?

5.  Alıntı Originally Posted by kingsailor Yazıyı Oku
    Komser kim?
    yıllar dır görmem görürsem ismi mi ver derse yazarım biraz tahtası eksikdi

6. Sevgili arkadaşlar, sizlerin ve ailenizin ramazan bayramınızı kutlar, sağlıklı ve mutlu günler dilerim.

7. Yeni forum tüm yataş ailesine bol kazançlar getirir umarım. Çift haneli rakamları birlikte görmek dileğiyle.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. YTD.

Sayfa 2/571 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •