Sayfa 21/58 İlkİlk ... 11192021222331 ... SonSon
Arama sonucu : 471 madde; 161 - 168 arası.

Konu: YAPRK - Yaprak Süt ve Besi

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. Hiç sorgulanmiyor bu konu! 7 sene önce halka arz edilirken belirlenen fiyat nasil neye göre hesaplandi? Burda bir yanlislik var! Ya o fiyat sisirilmisti (bence öyle) ya da simdiki fiyatlama çok düsük..nerden baksan tek kazanan patron...!!! Bu fiyatlardan toplasin bütün hisseleri borsadan ciksin en iyisi...

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    5,796
    9 aylıkta 2 milyon 239 bin tl yatırım gideri var. Yatırım giderleri bittiği taktirde senelik 5-6 milyon tl kâr yazmasını bekliyorum. İşte o zaman 6-8 tl fiyat aralığına yerleşir.

3. Yerleşeceği yere yerleşmiş ne 6 8 aralığı,..

4.  Alıntı Originally Posted by Serkan23 Yazıyı Oku
    9 aylıkta 2 milyon 239 bin tl yatırım gideri var. Yatırım giderleri bittiği taktirde senelik 5-6 milyon tl kâr yazmasını bekliyorum. İşte o zaman 6-8 tl fiyat aralığına yerleşir.
    Yatirim faaliyetlerinden giderler kismi "Canli varlik satis ve ölüm zararlari" ndan olusuyor. Detayli analizde görebilirsiniz. Yilsonu bilancosununu tahmin etmek çok güç! Gecen sene vergi dairesine gönderdigi gelir tablosunda zarar yazmisti yanlis hatirlamiyorsam! 9 aylikta esas faaliyet kari 4,500,000 TL nin üzerinde.Bakalim ne gelecek 12 aylik?

iPad cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by Trader73 Yazıyı Oku
    Yilsonu bilancosununu tahmin etmek çok güç!

Forum anasayfada görünce merak ettim girdim ve bu cümleniz üzere merakım bir kat daha..
    Bakalım bir şablon oluşturalabilirmiyim diye bilanço üzerine incelemeye başladım...
    Daha çok başlardayım...
    Ancak Faaliyet Roporu Dip Not 2 yi okuyunca şaşırdım

YÖNETİM ORGANI ÜYELERİ İLE ÜST DÜZEY YÖNETİCİLERE SAĞLANAN MALİ HAKLAR=607.076 TL

9 ayda 1,6 milyon tl kar edip yöneticilerine 607 k maaş mı vermişler?

Neyse bilanço üzerinde çalışmaya devam...

Esen Kalın....

6.  Alıntı Originally Posted by Rektör Yardımcısı Yazıyı Oku
    Forum anasayfada görünce merak ettim girdim ve bu cümleniz üzere merakım bir kat daha..
    Bakalım bir şablon oluşturalabilirmiyim diye bilanço üzerine incelemeye başladım...
    Daha çok başlardayım...

YÖNETİM ORGANI ÜYELERİ İLE ÜST DÜZEY YÖNETİCİLERE SAĞLANAN MALİ HAKLAR=607.076 TL

Esen Kalın....
    Kolay gelsin ,görüslerinizi paylasirsaniz seviniriz..

7.  Alıntı Originally Posted by Rektör Yardımcısı Yazıyı Oku
    Daha çok başlardayım...

Esen Kalın....
    ben bu hisseyi ilk kez gördüm, tarımsal üretimi severim, faaliyet raporunu okudum, temettü bildirimin okudum, çok ilginç geldi bana da. 269 800 tl kar payı dağıtıyorlar. (önemli bir miktar karı da olağanüstü durum için ayırmışlar.) genel müdür ve üst düzey yöneticiler ödedikleri yıllık tutar 821 788 tl. yani patronların aldığı maaş dağıtılan temettünün 3 katı.

yönetimde 6 kişi var, 12 aylık verilen para 821 788 tl. adam başı aylık 11 413 tl. - firmanın yıllık karı 1,6 milyon tl zaten, bunun tam yarısı sadece yönetim kurulu maaşlarına gidiyor. kar mı düşük yoksa yönetim mi kalabalık, yada yönetime verilen para mı çok bir tuhaflık var bu işte. hisseyi bilen bir arkadaş aydınlatabilirse sevinirim.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler eğitim amaçlı kendi kişisel görüşlerime dayanmaktadır. katılmadığınız görüşüm olursa yapıcı bir dille gelen her tür eleştiri beni sevindirir. herkese bol kazançlar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    5,796
     Alıntı Originally Posted by Trader73 Yazıyı Oku
    Yatirim faaliyetlerinden giderler kismi "Canli varlik satis ve ölüm zararlari" ndan olusuyor. Detayli analizde görebilirsiniz. Yilsonu bilancosununu tahmin etmek çok güç! Gecen sene vergi dairesine gönderdigi gelir tablosunda zarar yazmisti yanlis hatirlamiyorsam! 9 aylikta esas faaliyet kari 4,500,000 TL nin üzerinde.Bakalim ne gelecek 12 aylik?

Öyle bir bilgi göremedim, hayvanlar sigortalı değil mi? Ayrı kalemde o şekilde gösterebilir mi?

Sayfa 21/58 İlkİlk ... 11192021222331 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •