Sayfa 820/946 İlkİlk ... 320720770810818819820821822830870920 ... SonSon
Arama sonucu : 7566 madde; 6,553 - 6,560 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    nasıl anlarız yada nasıl buluruz bu şirden mayalı malı!!
    İçindekiler kısmında , peynir mayası, sanayi tipi maya veya şirden mayası yazar.. şirden harici yazanların hepsi sanayi tipi maya.. şirden den mayalanıp hakiki peynir tadını alan bir daha başka peynir yemez.. misal rani çiftliği peynirlerinin tamamı şirden mayalıdır.. migroslarda doğruluk peynirlerinin tamamı şirden mayalıdır... migrostan doğruluk trakya kaşar ve mavi paketli keçi sütlü peynirini bir alıp deneyin görürsünüz

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by zaxxss Yazıyı Oku
    Emin ol yarısı çalışmamayı tercih ediyor. Çevremde çok var faiz alıp çalışmayan...
    Sizin çevreniz zengin o zaman.
    Selamlar.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

3.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Son 20 yilda konut sahibi olma orani degismemistir.

Herkesin elinde son model telefon olmasi vs teknolojinin getirmis oldugu bir sey

Milyonerlerin cogalmasi ise krizin ne kadar gercekci oldugunun kaniti

Kriz dusuk ve orta sinifi fazlasiyla etkilerlen zengini daha zengin yapar

10 bin tl verip telefon alan, istanbulda işe gitmek için sabah 6 da (trafiğe yakalanmamak için) yola çıkan bana sen o kesimi anlatamazsın. Alayı arabalarda tek başına işe gidiyor. Bana teknoloji ve kriz milyoneri diye anlatmayın..

4.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Dogruca Migrosa daliyoruz, Doğruluk peynirimizlen 70'ligi kapıp çıkıyoruz!
    https://www.youtube.com/watch?v=zwmC6HirqDs tşkler
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Saatlik kapanisi 6.08 uzerinde yapmamak icin cirpiniyorlar allahsizlar

6.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Senelerce ve senelerce yazdik, bu kafayla devam ederlerse, bu dolar ebesinin mini gorur diye!

Har vurup harman savurdular, simdi biz hain olduk iyimi?
    Dostum senin yazılarını eski siteden beri bilirim. BORA YAŞAR'ı ve Ayhan53'ü de takip ederdim.

Siz ve sizin gibi niceleri Ergenekon yalanları sıralanırken dediniz ki bu bir oyun, size o zaman darbeci dediler.

Fetö Abd ajanı dediniz, size o zaman dinsiz dediler.

Pkk ile anlaşılmaz, Pkk bir terör örgütüdür dediniz, dediler barış düşmanısınız.

Dediniz tüketmekle büyünmez, üretmek gerek, dediler sermaye düşmanı.

Ekonomi kötüye gidiyor dediniz, size fetöcü dediler.

Ülkeyi popülizm bitiriyor dediniz, üç kuruş dolarınızla kendinizi korumaya aldınız, oldunuz vatan haini.

Ne diyeyim, yalan dünya.

Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Bu mesaj üzerine sen neymişsin Reha Gaya denir

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Ya boş beleşleri bırakında bişey soriim abiler kardeşler,

haftasonu döviz bürosu fiziki dolara yok çekti.. elinde 50 dolar gösteriyor.. ver onu dedim..

aynı şekilde akbank şubesi yanımdaki adamın 1000 dolarını veremedi.. yer marmara park akbank..

hadi çok bulundurmuyo haftasonu ellerinde kimse diyelimde.. döviz bürosuda mı bulunduramıyo

bu normal değil ki..eskiden böyle şeyleri ben ne gördüm ne duydum... yorumu olan?

Sayfa 820/946 İlkİlk ... 320720770810818819820821822830870920 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •