Sayfa 156/200 İlkİlk ... 56106146154155156157158166 ... SonSon
Arama sonucu : 1596 madde; 1,241 - 1,248 arası.

Konu: IEYHO - Işıklar Enerji Yapı Holding

1. İeyho, hareket beklentilerini aşağı yönlü revize etti..1.15 ytd
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

2. helal sana ırıza abi ver 1.15 biraz alak.. 1.05 e kadar alıcıyım kademeli 1 milyon lot..hadi başla babaaaaaaa.

3. olmadı babaaaaaaaaaa niye çektin yukarı 100 bin lotçuk .1.15 alıcıydım ırıza baaba ver.. inme inecek sana sonund ademedi deme çok zalimsin çünkü..okuyon bileyem..

4. ılım usta grafik ne der şıçtı bu ****** ırıza...

5. dün 1.18 o kadar alış oldu bugün 1.15 ne ayak bunlar ver baaaabaa bekliyem..

6.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    ılım usta grafik ne der şıçtı bu ****** ırıza...
    benim kişisel görüşüm dar alanda mal süzüyor ! grafikte bilinçli hile yapıyor. Tabiki bu benim görüşüm yanıltıcı olabilir !!! sonuç olarak maldayım duygusal yorum sayın...spekülatif kağıt grafik bozma gücü var oyuncunun...ben usd grafik olarak sorun görmüyorum TL grafiği bozuyor oyuncu...

mal kakalamak isteyen spekülatif tahta kıcı başı geniş marjda oynatır...bunlar dar marjda baskı koyuyor ve işlem hacmi oldukça az...yani ky. çekmek yerine ky. uzaklaştırmak ister gibi niyetleri var şuan için izlenimim bu...kısa vade belirsiz orta vade bu tablo için müsbet...bana göre !!!

yanıltabilir benide...ben yanılmaya üzülmem üzülecek olan dikkate almasın yorumumu !!!
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

7.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    benim kişisel görüşüm dar alanda mal süzüyor ! grafikte bilinçli hile yapıyor. Tabiki bu benim görüşüm yanıltıcı olabilir !!! sonuç olarak maldayım duygusal yorum sayın...
    hayırlısı usta 1.15 100 bin alışım var baba diyoruz yine vermiy ana desek verirmi bu kel acaba..

8. Evet bundan sonra yataya bagladı. Akşama ya 1.16 ,1.17 den 1.17 kapadır. Yada 1.17, 1.18 den 1.17 kapatır. ytd
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

Sayfa 156/200 İlkİlk ... 56106146154155156157158166 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •