Sayfa 460/540 İlkİlk ... 360410450458459460461462470510 ... SonSon
Arama sonucu : 4314 madde; 3,673 - 3,680 arası.

Konu: ULUSE - Ulusoy Elektrik

ULUSE Konsolide 2018/12 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 125803475 Yıllık Değ%:44 Ana Ortaklık Payları: 125891735 Yıllık Değ%:45

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. *oyak yatırım, ulusoy elektrik için hedef fiyatını 16,00 tl'den 17,50 tl'ye yükseltti, tavsiyesini 'endekse paralel getiri'ye indirdi
    Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

3. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

4. BİLANÇODA ŞİRKETİN İKİ TESİSİ bozat elk ve Kataner tesisi satışı yapılacak diye gösterilmiş.Hissebaşı 1,4 tl kar görünüyor.Tesislerin hemen satışı nasıl olacak.Eatona satılmayacağına göre bir başka şirkete satılması gerekir.Alıcı kim?şu anda belli değil ancak alıma gelen ilk şey patronun bu iki şirkete talip olması.Patron cebindeki para yerine genel kurulda ortaklara ciddi oranda kar dağıtırsa temettü geliri ile bu iki şirketi satın alarak iş hayatını sürdürmek isteyebilir.Yata binip dünya turuna çıkacağını zannetmiyorum.Genel kurul herhalde bir ay içinde gerçekleşir ve niyetler yavaş yavaş açığa çıkar.Bu arada USD yükselirse KY nin ağzına bir parmak bal çalınabilir çağrı öncesi.

5. Hisse devri oldu da benim haberim olmadı kimse uğramıyor.3.15 USD değerinde çakılıp kaldık.Hissenin hareketi için varlık satışı ve usd artışından başka çare kalmadımı?

6.  Alıntı Originally Posted by kubilayn Yazıyı Oku
    Hisse devri oldu da benim haberim olmadı kimse uğramıyor.3.15 USD değerinde çakılıp kaldık.Hissenin hareketi için varlık satışı ve usd artışından başka çare kalmadımı?
    son bir yılda bist %12 değer kaybederken uluse %75 değer kazanmış,
    ayrıca başka bir fiyatlandırma için satış işleminin bitip eaton grubunun temettü politikasını, borsaya ve hissedarlarına bakışı önemli diye düşünüyorum.
    Bir süre dolarla paralel fiyatlanıp netleşmelerden sonra yeni rotanın oluşacağını düşünüyorum.

7. Keşke uluse patronları Eatona küçük bir oranda da olsa ortak olup yeni yönetimdede yer alsa.

Sayfa 460/540 İlkİlk ... 360410450458459460461462470510 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •