Sayfa 126/205 ÝlkÝlk ... 2676116124125126127128136176 ... SonSon
Arama sonucu : 1637 madde; 1,001 - 1,008 arasý.

Konu: PEGYO - Pera GMYO

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardýr. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2.  Alýntý Originally Posted by hceylan Yazýyý Oku
    a1 capitalýn girdigi yerde ot çimen bitmiyo ...durdurdu ******** hisseyi...ytd

3. Merhabalar. Satýþ haberleriyle ilgili bilgisi olan var mý?

Tapatalk kullanarak iPhone aracýlýðýyla gönderildi

4.  Alýntý Originally Posted by meteor98 Yazýyý Oku
    Merhabalar. Satýþ haberleriyle ilgili bilgisi olan var mý?

Tapatalk kullanarak iPhone aracýlýðýyla gönderildi
    Satýyorlar mý? 1 kuruþtan satarlarsa ben alýrým.

EVA-L09 cihazýmdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alýntý Originally Posted by ora06 Yazýyý Oku
    Satýyorlar mý? 1 kuruþtan satarlarsa ben alýrým.

EVA-L09 cihazýmdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sen alma ben 0,965 dan aldým bile

6. Þu sümerpark Projesi’de altý yedi yýlý geçti tamamlanamadý, hala aðýr aksak devam ediyor...

Herhalde satýþlarda düþük geçti ki konut kýsmýnýn bazý etsplarý askýya akýndý ve ofis kýsýmlarý ise yine satýþa göre önce birinci sonra kule ikinci kule þeklinde etap etap eke alýnacak..

Diðer gyo projeleriyle karþýlaþtýrýldýðýnda maliyeti çok yüksek bir proje deðil. projeyi tamamlamak için ihtlyaç duyulan miktarda bir bedelli yapýp bütün ofis ve konut bloklarýna topyekün baþlanýp bltirþlse artýk. Bitmiþ projenin avm ye katkýsý yüksek olur.

Daha sonrada biten uniteler güncel fiyatýnda aþama aþana satýlýr. Sonuçta kombine olarak bitmiþ bir projede talep daha iyi olur. Ve güncel flyatýyla satýlanlardan her zaman kar edilir..

7.  Alýntý Originally Posted by 1prometheus Yazýyý Oku
    Þu sümerpark Projesi’de altý yedi yýlý geçti tamamlanamadý, hala aðýr aksak devam ediyor...

Herhalde satýþlarda düþük geçti ki konut kýsmýnýn bazý etsplarý askýya akýndý ve ofis kýsýmlarý ise yine satýþa göre önce birinci sonra kule ikinci kule þeklinde etap etap eke alýnacak..

Diðer gyo projeleriyle karþýlaþtýrýldýðýnda maliyeti çok yüksek bir proje deðil. projeyi tamamlamak için ihtlyaç duyulan miktarda bir bedelli yapýp bütün ofis ve konut bloklarýna topyekün baþlanýp bltirþlse artýk. Bitmiþ projenin avm ye katkýsý yüksek olur.

Daha sonrada biten uniteler güncel fiyatýnda aþama aþana satýlýr. Sonuçta kombine olarak bitmiþ bir projede talep daha iyi olur. Ve güncel flyatýyla satýlanlardan her zaman kar edilir..
    Neden bedelli yapýlsýn ki, koskoca þirket kredi çekemiyor mu? Çok kötü bir MANÝPÜLATÖR aðzý olmuþ, en þanssýz tarafýndan. Kamuoyunu bedelliye hazýrlamak çok iyi bir fikir deðil zannýmca, taþ taþ üstünde kalmayabilir, aman dikkat...
    Benden söylemesi
    Borsa, ne bir Para Çekme Makinasý ne de Kolay Para Kazanma Oyunu deðildir. Aksine, tek silahý Bilgi ve Tecrübe olan Dünyanýn en zorlu arenasýdýr... Yukarýda yazdýðým kanaatlerim, asla yatýrým tavsiyesi olarak algýlanmamalýdýr. Baþkasýnýn kanaatleri ile yatýrým yapacak kadar bilgisizseniz, borsada kaybetmeniz kaçýnýlmazdýr. Profesyonellerden destek almanýzý tavsiye ederim...

Sayfa 126/205 ÝlkÝlk ... 2676116124125126127128136176 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •