Sayfa 63/670 İlkİlk ... 1353616263646573113163563 ... SonSon
Arama sonucu : 5358 madde; 497 - 504 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

Alıntı Originally Posted by Lords9966 Yazıyı Oku
    Varsa sende satışa yaz. Bak nasıl alıyor 10 bin üstü lot

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    sn. Lord9966 biz bunlari ezberledik bunlar trader degil çapulcu takımı

ben bunlara çakmaktan usandim, bunlar çakılmaktan usanmadılar bi daha çakmaktan zevk duyacagim o ayrı

bu sefer yesil gyo ve yesil yapi ile hareket etti, tavri biraz degisik. stratejileri farkli gibi.. bakalim el mi bey mi yaman

sn. batik dedigi gibi bir biz vardik, kimse yoktu...

kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir !!!

2. Sayın Batık kardeş benim de bu günkü zararım 10 .000 TL. Gel bir karar verelim 5 TL. nin altında satmayalım. Böylece , zararı kurtarıp kara geçeriz , ne dersin. Ben 4 TL. nin altında bir fiyatta , hiçbir şartta satmam.

Klasik hareketini yaptı. Hatta klasigin biraz dışına çıktı. Birkaç gün 4 ve üzeri görüldü bilanço öncesi sinyali vermişti düşüş için. Elimde bir miktar vardı 3.97 gönderdim ama şuan almaya nakit yok olsa (kimseyi etkilemek istemiyorum) buradan alırdım.

Aslında by akıl 4 üzeri olduğunda sen aklıma geldin maliyetin sanırım 3.4× gibi birseydi. Seni kararlı görmüştüm

Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Sayın Batık kardeş benim de bu günkü zararım 10 .000 TL. Gel bir karar verelim 5 TL. nin altında satmayalım. Böylece , zararı kurtarıp kara geçeriz , ne dersin. Ben 4 TL. nin altında bir fiyatta , hiçbir şartta satmam.
    Benim de niyet öyleydi.... En son yani 3.macerada 3,95 den almistim....düşün artık kactan satmam lazım ,hele eski zararları da yazarsan 6 anca kurtarır....ama bu hisse en fazla3.5 olur,,,o bile olmaz...sayın hayek cakmaktan bikmis...ben cakilmaktan bikmadim(akillanmadim)2,3 ayda anca kendisine gelir...ha Şu almanya hikayesinde bir gelişme olursa o başka...ama o konuyuda yemlemek için ortaya attılar galiba...

NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK;NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Haftaya borsa acikmi arkadaşlar...

NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK;NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

p.tesi sali acik

kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir !!!

8. Ben , bu 1,5 Milyon hissenin ortalama 3,55 TL. den ky. ye çakıldığı fikrine katılmıyorum. Çünkü , hisseye ky. ilgisi yok denecek kadar azdı. Ayrıca 3,55 TL. den ky. ye satmış olsa bu 1,5 Milyon hisseyi geri toplamaya başladıklarında fiyat 5 TL. lere yaklaşır. Spek kendi ayağına sıkmış olur. Bence bugünkü harekete katılan ky. yok denecek kadar azdır. By. ler kendi aralarında anlaşmalı olarak düşüşü gerçekleştirmişlerdir. Tabii ki amaç , ky. nin elindeki lotları , onları korkutarak ucuzdan toplamaktır.Bugünkü hareketten tırsan ky. nin lotlarını , ilerki günlerde 3,30- 4,00 TL arasında toplamayı amaçladıklarını düşünüyorum.

Sayfa 63/670 İlkİlk ... 1353616263646573113163563 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •