Sayfa 384/500 İlkİlk ... 284334374382383384385386394434484 ... SonSon
Arama sonucu : 3994 madde; 3,065 - 3,072 arası.

Konu: VANGD - Vanet Gıda

1.  Alıntı Originally Posted by çınar33 Yazıyı Oku
    Brüt aklıma gelmemişti ama tavandan açılınca ve 3.94’teki kalın alıcı lotunu verince güvenemedim 3.89’a satış yazdım gitmedi kapanış seansında 3.79’dan sattım. Tamamiyle hissi

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    Oy oy oy 190.000 alis daha kac tane alis olacak.Bence bu alimlari devam ettirecekler.

2.  Alıntı Originally Posted by alikaratas Yazıyı Oku
    Oy oy oy 190.000 alis daha kac tane alis olacak.Bence bu alimlari devam ettirecekler.
    Hissede olanlara bol Kazançlar

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

3. Salı günü niye düşüşle açılsın.. Anlaşılan sen bugün sattın.. Keşke düşsün derdindesin... Salı düşmez.. Düşsse de kalkar.. Cuma gününe de güzel yerlere gelir en geçç.. Sen kafanı yorma..

VIA_A1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by kervancı Yazıyı Oku
    Salı günü niye düşüşle açılsın.. Anlaşılan sen bugün sattın.. Keşke düşsün derdindesin... Salı düşmez.. Düşsse de kalkar.. Cuma gününe de güzel yerlere gelir en geçç.. Sen kafanı yorma..

VIA_A1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bana söylüyorsan Mart a kadar benden 1 lot çalışmaz. Sadece önceki brüt takasta istisnasız her sabah en az eksi %3 ile acıyordu. Bu seferde öyle olmuyor mu zaten. Ben ise bunu bildiğim için seans sonlarında bir miktar satıp sabah % 3-4 alttan yerine koyuyordum. Böylece lotumu ufakta olsa artırdım. Bu sefer ise çok ani oldu satış yapmadım. Hayırlısı olsun diyeyim. Ama yinede açılışta veya gün içinde eksiye düşebileceğini düşünüyorum. Ytd

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6. Geri alım programı azami 3 milyon lota KADAR ve 31.12.2017 tarihine kadardı eğer yeni bir karar almazlarsa o iş bitti yani..
    Şirket geri alımı nerde diye kimse sövemez

7.  Alıntı Originally Posted by stockexc Yazıyı Oku
    yukarıdakileri yazdığımda tahta 2.1x seviyelerindeydi ,şu anda 1.8x ..
    anlaşıldı mı ne demek istediğim..
    tüy tüy yolarlar adamı
    Evet arkadaşım sene uyarmasaydin bu hissede gerçekten çok zarar yazacaktik var ol gerelde birde burda çok duydum hatta kront 1.45 deyken de çok kişi almadı sizin gibiler Mardinli ekibi tarafından bir düşün yakamizdan.

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

8. Bu hissede herkes senden daha akıllı merak etme galip tahtası adamı rezilde eder zenginde.Biz iktasat dersinde risk artarsa kar ve zarar artardan yola çıkarak kalp sesine göre hareket edenleriz.Birakin bizlere akıl vermeyi bir gidin sûralardan ama dersen bizi çok düşünen o zaman benim kredi ev taksiti bu ay zoralanacagim 6.000 TL bu ay ödemem var onu biz zahmet gönder

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

Sayfa 384/500 İlkİlk ... 284334374382383384385386394434484 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •