Sayfa 441/649 İlkİlk ... 341391431439440441442443451491541 ... SonSon
Arama sonucu : 5189 madde; 3,521 - 3,528 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by ddd Yazıyı Oku
    Sabır zorlayan bir kağıt gerçekten...
    Gerçekten de sabırları çok çok zorladı..ben dahi az daha cuma günü satacaktım..tekniğine son anda bakmıştım ve macd ın yukarı kesmek üzere olduğunu görmüştüm..bende biraz daha sabır etme kararı aldım...%6 kadar zararım olmuştu...

verusa %7 eksiye düştükten sonra dahi toparlayıp %4 artıya geçtiği bir günde vertu hep eksideydi...endeks çıkarken ekside ,endeks inerken yine ekside...en küçük başını yukarı kaldırma yoktu...bu durum da bizim gibi ky ları gerçekten de çok çok zorladı...bir çok ky dostumuz 3,40 , 3,30 3,20 3,15 gibi psikolojik seviyelerin aşağı kırılması ile stop oldu...

bdayı nın da dediği gibi ky da çok hisse kalmıştır..halka açıklık orarının %37 den %30 a düştüğünü sanıyordum ama bdayı bu miktarın %28 lere düştüğünü bunun da bir çoğunun zaten citi ve doce gibi kurumlarda toplandığı bilgisini paylaştı..

anlayacağımız patron bu baskılar ile hisseleri bir güzel topladı ardından da iki tane çok güzel haber patlattı...artık bu hisseyi tutmak zor olacak gibi...

6 tl gibi bir zirvesi varken üstelik de o vakit bilançosu bu kadar güzel değilken o zirve varken bundan sonra bu hisse nereye çıkar bilemeyiz...bunun kararını patron verecektir...

gönül ister ki yeni bir adese vakası olsun..ama patronun kafasındakilerini bilmiyoruz dostlar..gerisi kısmet ve nasip işi..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. son bir ay içinde yataş ,kafein ve adeseden çok çok kazanma fırsatı yakalamıştım..bunlardan kafein ve yataşta az bir miktar kazandık ama adeseden ise zarar yazdık...bu hisseyi de yakından takip ediyorduk watsap gurubunda bu hissenin ucuz kaldığını ve altının dolu olduğunu söylüyordum...geçen hafta bir arkadaşa 3,25 ten hisse aldırmıştık sonradan fiyat 3,61 i görmesine rağmen satmadı...o sırada bana da ısrar ile almamı söyledi...benim elimde de başka bir hisse vardı bende öylesine bir yere alış yazdım..3,31 e yazdığım hisseler 3,60 ı gördüğü gün vede sert satış yeyip 3,19 u gördüğü vakitte geldi...aldığım için de aynı gün satamıyordum...sonrasında da çok sığ olduğu için satamadım..işte bu şekilde bu hissede yatırımcı olduk..

dediğim gibi tamamen kısmet işi oldu bu...son bir kaç gündür elimde olmasına rağmen satış baskısı o kadar çoktu ki neredeyse dayanmak mümkün değildi...çok zordu hisseyi elde tutmak...işte bu şekilde cuma akşamı bu güzel haberleri geldi...bakalım çok az ky nın kaldığı bu hissede neler olacak ???hep birlikte p.tesi göreceğiz..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. Sonuç olarak adese de durdunuz mu çıktınız mı?

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Merhaba arkadaslar, bilancoyu inceledim ve anladigim kadariyla inanilmaz guzel oldugu sonucuna vardim. Sizlerle birlikte beyin firtinasi yapmak ve varsa eksiklerimiz birbirimizi tamamlamamizin iyi olabilecegi kanaati tasidigim icin de yazmaya karar verdim.

Şöyle ki; sirketimizin gecmis yillar kari 74 milyon, donem kari 14 milyon ve bunlari da 52 milyon tl sermaye ile yapmis. Ayrica sermayesi 52 milyon olmasina ragmen ozsermayesi 161 milyon ve gayet guzel. Hele ki sermayesini eritip ozsermayesini kusa dondurmus diger sirketlere bakinca mukemmel

Para girisi olarak da Cuma gunu Aciselsan satisindan 13 milyon TL kasaya girdi ve ayrica Profreigt Tasimaciligin satisindan kalan 11.25 milyon TL'de yil sonuna kadar (vadeleri farkli oldugu icin) kasaya girecek.

Şimdi soru şu; bunlar cok ciddi bir yatirimin isareti ya da hazirligi olabilir mi?

Saygilar.

5. Haber dediginiz ne acaba bilancodan.baska bir haber görmedim ben

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. ben pazartesi tavan açacağını hala düşünüyorum ama buradaki ++++yorumlar başka yerde yok. acaba burada üçbeş kişi birbirini mi gazlıyor?Başta ben. Sakın bu yorumlara bakıp kimse mağdur olmasın. Umarım herkes kazanır ( buna inanan olur mu onu da bilmem)

Sent from my iPad using hisse.net

7. Açığa satış yapacak babayiğit aranıyor pazartesi..

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by moneytalks Yazıyı Oku
    ben pazartesi tavan açacağını hala düşünüyorum ama buradaki ++++yorumlar başka yerde yok. acaba burada üçbeş kişi birbirini mi gazlıyor?Başta ben. Sakın bu yorumlara bakıp kimse mağdur olmasın. Umarım herkes kazanır ( buna inanan olur mu onu da bilmem)

Sent from my iPad using hisse.net
    Bende tavan açmada bile çok güzel prim yapacağını düşünüyorum elinde olanlara bol kazançlar

GM8 go cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 441/649 İlkİlk ... 341391431439440441442443451491541 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •