Sayfa 450/649 İlkİlk ... 350400440448449450451452460500550 ... SonSon
Arama sonucu : 5189 madde; 3,593 - 3,600 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    3,20 yi aşağıya kırmayacağını anlasaydım satmayacaktım...sattığım her hissem ileride tekrardan alınmak üzere takibimde olacaktır..girdiğim her hisseye değer veririm...ama beni atlattığına göre bir daha beni içeri almayacak diye düşünüyorum...son bir aydır ne yapsam tutmuyor...galiba sefer ayı imiş..bu ayda hep belalar gökten inermiş...

bende bu şansızlığımı bu aya bağlıyorum...çünkü son bir aydır çok çok kazanma şansı yakalamama rağmen bundan faydalanamadım...
    KEKO hocam fakat burada soyle bir.duru var. ADESESININ teknikleri.hep guclu al gosyeriyordu fakat vertu nun teknikleri hep guclu satta

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    3,20 yi aşağıya kırmayacağını anlasaydım satmayacaktım...sattığım her hissem ileride tekrardan alınmak üzere takibimde olacaktır..girdiğim her hisseye değer veririm...ama beni atlattığına göre bir daha beni içeri almayacak diye düşünüyorum...son bir aydır ne yapsam tutmuyor...galiba sefer ayı imiş..bu ayda hep belalar gökten inermiş...

bende bu şansızlığımı bu aya bağlıyorum...çünkü son bir aydır çok çok kazanma şansı yakalamama rağmen bundan faydalanamadım...
    3.21 de 80 bin lot alıcı vardı
    Aktif verdin galiba
    Borsa bu
    Vermesen belki kuvvetli yukarı hareket olacaktı
    Hayırlısı

3.  Alıntı Originally Posted by kanepe Yazıyı Oku
    3.21 de 80 bin lot alıcı vardı
    Aktif verdin galiba
    Borsa bu
    Vermesen belki kuvvetli yukarı hareket olacaktı
    Hayırlısı
    en son baktırdığımda 28 bin civarı vardı..bu kadar olduğunu bilsem vermezdim..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    işten veren senmisin sayın keko canlı seyrediyordum halk aldı

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    siz verdikten sonra 80 binden 28 lere düştü belki de...

6. https://i.hizliresim.com/RDWOD7.png

ayın 1 den bugüne kadar olan pasta

Sayfa 450/649 İlkİlk ... 350400440448449450451452460500550 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •