Sayfa 7/638 ÝlkÝlk ... 567891757107507 ... SonSon
Arama sonucu : 5193 madde; 49 - 56 arasý.

Konu: VERTU - Verusaturk Giriþim Sermayesi Yatýrým Ortaklýðý A.Þ.

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
    Özellikle kafein yazýlýmý biraz daha süsleyecekler sanýyorum.% 276 büyümeyle ilk 100 de .
    ben arz ý na katýlýcam.en kötü% 100 yapýyor.diðer kaðýtlarýnda ne yaptýlarsa buda öyle olcak.
    yat.tav.deðildir
    HAYIR LI KAZANÇLAR

2.  Alýntý Originally Posted by KERASUS PASCHA Yazýyý Oku
    Özellikle kafein yazýlýmý biraz daha süsleyecekler sanýyorum.% 276 büyümeyle ilk 100 de .
    ben arz ý na katýlýcam.en kötü% 100 yapýyor.diðer kaðýtlarýnda ne yaptýlarsa buda öyle olcak.
    yat.tav.deðildir
    HAYIR LI KAZANÇLAR
    Geç bunlarý , anam babam geç bunlarý bir kalemde bu kaðýdýn speki keyfi rahattýr umarým .Acaba 5lerde milletin kafasýna çaktýðý lotlardan biraz da bende var çok iyi sattýrdý millete dediðim gibi küllü halka arzý iptal etselerde insanlarýn umutlariyla oynamasalar

Alýntý Originally Posted by lucky26 Yazýyý Oku
    Geç bunlarý , anam babam geç bunlarý bir kalemde bu kaðýdýn speki keyfi rahattýr umarým .Acaba 5lerde milletin kafasýna çaktýðý lotlardan biraz da bende var çok iyi sattýrdý millete dediðim gibi küllü halka arzý iptal etselerde insanlarýn umutlariyla oynamasalar
    sizdehala varsa bu sizin ya hýrsýnýzdan yada teknik bilginizdendir.zirveden aldýnýz 5 den nereye gidecekti.kaðýt % 100 yapmýþ demekki beklentiniz yüksekti..þikayet etmeyin. seviyeli bir sayfa olacaksa buradayýz. yok hayýr olmayacaksa siz bilirsiniz.

arkadaþlar ulaþabildiðim bilgiler olursa dürüstçe paylaþacaðým.yeterki výdý výdý sayfasýna dönüþmeyelim.
    bazý kaðýtlarýn sayfalarýna bakýyorum hakaret küfür gýrla gidiyor.
    vertu da gelecek bence iyi.diðer 2 kaðýdýna ne yaptýysa bunada yapacaktýr.önemli olan yatýrýmcý olabilmektir
    yat.tav.deðildir.
    HAYIR LI KAZANÇLAR

Þirketimizin 02.03.2017 tarihli yönetim kurulu toplantýsýnda,
    Þirketimiz kar daðýtým politikamýz kapsamýnda, ekte sunulan kar daðýtým tablosuna uygun þekilde, tamamý geçmiþ yýl karlarýndan olmak üzere toplam 4.940.000 TL (brüt = net) olacak þekilde çýkarýlmýþ sermayenin %9,50'si oranýnda, nakit kar payý daðýtýlmasý hususunun genel kurul onayýna sunulmasýna karar verilmiþtir.

6. Dostum kiþi 5 den alýyorsa beklentisi daha yüksektir ayný sizin 6 beklentiniz gibi. E haliyle þu fiyata gore bir hayli zararda oturmak insanýn asabýni bozar. O yüzden anlayýþla karþýlamak lazým bu tur veryansinlari. Þahsen ben bu þirkete güveniyorum bir sene kadar elimde tutmaya karar verdim umarým hayýrlý olur tum paydaþlara bol kazançlar ...

Alýntý Originally Posted by devletmemuru Yazýyý Oku
    Dostum kiþi 5 den alýyorsa beklentisi daha yüksektir ayný sizin 6 beklentiniz gibi. E haliyle þu fiyata gore bir hayli zararda oturmak insanýn asabýni bozar. O yüzden anlayýþla karþýlamak lazým bu tur veryansinlari. Þahsen ben bu þirkete güveniyorum bir sene kadar elimde tutmaya karar verdim umarým hayýrlý olur tum paydaþlara bol kazançlar ...
    bir sene beklemeyeceksin merak etme :-)

Sayfa 7/638 ÝlkÝlk ... 567891757107507 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •