Sayfa 330/336 İlkİlk ... 230280320328329330331332 ... SonSon
Arama sonucu : 2727 madde; 2,633 - 2,640 arası.

Konu: GSRAY - Galatasaray Sportif

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
    Grafikte böyle bir yapı var. Seneye bakıp, doğru mu değil mi göreceğiz...

Alıntı Originally Posted by Ersan55 Yazıyı Oku
    Günlük işlemler çocuk işi değer yatırımcısı olmayan bugünkü fiyatı görür 2013 den gelen yapı var bu kağıt 2 sene içinde tekrar 3 haneli rakamlara gidecek aklı olan bakar görür..!
    Dil aslandır, yatar eşikte...

2. lig bitmiş, başkan seçilmiş daha ne beklentisi diye bas bas bağırıyorum günlerdir ama maalesef hakaret ve olumsuz eleştiri alıyorum sürekli. bu hissede ne zaman transfer dönemi kıpırtıları başlar, çilekler, kirazlar, avakadolar transfer edilmeye başlanır o zaman yukarı yönlü trent başlar. ama bana sorarsanız iki sene üst üste lig şampiyonu olmuş, avrupada kısmi başarılar kazanılmış, nispeten tevazu elden bırakılmış, tabiri caizze gaza gelinmiş bir durum gözlemliyorum. gelecek sezon için heyecan ve motivasyon düşük görünüyor. bir süre daha yatay ve aşağı yönlü trent devam eder diye naçizane düşünüyorum. yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,563
    Hiç birşeyi beklenti vs satın almayan bir hisse konumunda,FB 120 vs,galiba o şampiyon olmuş,gerçi onda seçim var,ama bundada beklenti çok,mesela kasaya çil,çil eurolar vs girecek,neyse ufak,ufak ilave düştükçe ytd.

4. gs öyle şampiyonlar ligi gruplarına kafadan katılamıyor bu sene. dolayısı ile playoff maçları oynayacak.dev gelir vs. henüz ortada yok. bu futbolla ancak anne annelerinin liginde şampiyon olurlar her sene. bakalım kim gelecek kim gidecek daha transferle ilgili dedikodular başlamadı. ama fenerde büyük beklentiler şimdiden dillendiriliyor. ayrıca gs geçen sene 7 lira civarından yaklaşık % 100 prim yaparak 14 lira civarından bölündü ve 6 lira civarından 9 lira civarına geldi dolayısı ile prim yapmadı demek yanlış olur. elde ne vardiye bakarsak avrupada kısır bir başarı, içeride ne hakem kararlarından alınmış bir şampiyonluk ve ne olduğu belli olmayan bir süper kupa, bu mu yani başarı ? bu kadro avrupada başarı için kurulmamışmıydı ? hani şampiyonlar liginde üst turlar, olmadı UEFA kupasında yarı final, final, vs. topu topu lig şampiyonu olmuşsunuz ve o da nasıl olduğu tartışılır. bu futbolla bu takım gelecek senede avrupa da bir şey yapamaz. yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,563
     Alıntı Originally Posted by YATIRIM_UZMANI Yazıyı Oku
    gs öyle şampiyonlar ligi gruplarına kafadan katılamıyor bu sene. dolayısı ile playoff maçları oynayacak.dev gelir vs. henüz ortada yok. bu futbolla ancak anne annelerinin liginde şampiyon olurlar her sene. bakalım kim gelecek kim gidecek daha transferle ilgili dedikodular başlamadı. ama fenerde büyük beklentiler şimdiden dillendiriliyor. ayrıca gs geçen sene 7 lira civarından yaklaşık % 100 prim yaparak 14 lira civarından bölündü ve 6 lira civarından 9 lira civarına geldi dolayısı ile prim yapmadı demek yanlış olur. elde ne vardiye bakarsak avrupada kısır bir başarı, içeride ne hakem kararlarından alınmış bir şampiyonluk ve ne olduğu belli olmayan bir süper kupa, bu mu yani başarı ? bu kadro avrupada başarı için kurulmamışmıydı ? hani şampiyonlar liginde üst turlar, olmadı UEFA kupasında yarı final, final, vs. topu topu lig şampiyonu olmuşsunuz ve o da nasıl olduğu tartışılır. bu futbolla bu takım gelecek senede avrupa da bir şey yapamaz. yatırım tavsiyesi değildir.
    Bas git be,bjk 5 cıvarından 80 üstüne attı,oradan 18 oldu,oradanda tekrar 40 oldu,nerede bunun fk falanı,beklentisi neydide 80 üstüne attı,attıranlararada yasak geldi,18 olduktan sonra kim topladıda 40 oldu,borsa bu sağı solu belli olmaz çoğu hissede teknik falan çalışmaz,ben diplerden alırım,çıktıktan sonra postalarım,yeni girdiğim hissede düşmeye başlarsa stoploss çekerim%50.

6. sen okuduğunu neresinden anlıyorsun ? ben yorumumda teknikten, analizden, vs. den bahsetmiş miyim ? spor hissesinde teknik analiz yapanın, grafik çıkartanın kafasına sıçıym, ben her sene bu hareketlerin nasıl olduğundan bahsediyorum. ne beklentidir, ne değildir bunu yazıyorum, yazımı okumadan, anlamadan yorum yapıyorsun. bjk 5 liradan 80 lira oldu çünkü. başkan, teknik direktör, sezonu geçen son 15 maçında galibiyetle bitirmişti ve yeni sezonda şampiyon olacağı beklentisi vardı da yükseldi. sonrada 80 liradan zaten gömdüler 18 liraya kadar düşürdüler. spor hisselerinde teknik, taktik, vs. işlemez diyen zaten benim. yatırım tavsiyesi değildir.

7. Çok insafsız, ******** bir spek var maalesef burda. O ne isterse o oluyor. Zarardayız. Yatırım tavsiyesi değildir

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Akenerji'den kazandığımın bir kısmı bu hissede gitti ama borsada kar ve zarar kardeştir. Yanılırsak sineye çekeriz. Bazı arkadaşlar Sn. Yatırım Uzmanı'na giydiriyor ama son bir aylık dönemde kendisi haklı çıktı. Bunu da kabul etmek lazım...

Ben bir aylık bakmıyorum, grafiğe daha uzun vadeli bakarım. Zaten bu ülkede futbol seyretmeyen ender insanlardan biri olarak kulüp olaylarından da anlamam. Bir iki ay sonra durum belli olur...

Her şeyin hayırlısı...
    Dil aslandır, yatar eşikte...

Sayfa 330/336 İlkİlk ... 230280320328329330331332 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •