Sayfa 430/930 İlkİlk ... 330380420428429430431432440480530 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 3,433 - 3,440 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

1. Syn kalvin teşekkür ederim gecmis yıllarada baktım 2 yıl önce aynı bu tarihteki veri 229,441,147.55 1.428656 iken şimdi ki 219 civarlarında gönul isterdiki eriyen bütce değilde kâr üstüne kâr koyabilen bütçe olsaydı..

Haftalik raporda dusus devam ediyor bir oncekine gore.
    Aklini sevdigimin portfoy yoneticileri.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    imza yok.

3.  Alıntı Originally Posted by Ycldkmn Yazıyı Oku
    Syn kalvin teşekkür ederim gecmis yıllarada baktım 2 yıl önce aynı bu tarihteki veri 229,441,147.55 1.428656 iken şimdi ki 219 civarlarında gönul isterdiki eriyen bütce değilde kâr üstüne kâr koyabilen bütçe olsaydı..
    eriyen bütçenin nedeni temettünün kardan fazla verilmesinden kaynaklanıyor.kar üstüne kar koymasının tek birr yolu var oda gelen karın yarıya bölünüp temettünün öyle dağıtılmasıdır.isterse yüz milyon kar yapsın eger hepsini dağıtır yada hepsinden fazlasını dağıtılırsa durum hep aynı olacaktır.

4.  Alıntı Originally Posted by kalvin Yazıyı Oku
    eriyen bütçenin nedeni temettünün kardan fazla verilmesinden kaynaklanıyor.kar üstüne kar koymasının tek birr yolu var oda gelen karın yarıya bölünüp temettünün öyle dağıtılmasıdır.isterse yüz milyon kar yapsın eger hepsini dağıtır yada hepsinden fazlasını dağıtılırsa durum hep aynı olacaktır.
    Kalvin tezin doğru.
    Ancak buda kısa vadede temettu oranını dusururse isyat cazibesini yitirir.
    Ha yanlış anlaşılmasın dediğin gibi olursa uzun vade tutanlar bu durumda kazançlı çıkar.

HTC Desire 816 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by boschyatirim Yazıyı Oku
    Kalvin tezin doğru.
    Ancak buda kısa vadede temettu oranını dusururse isyat cazibesini yitirir.
    Ha yanlış anlaşılmasın dediğin gibi olursa uzun vade tutanlar bu durumda kazançlı çıkar.

HTC Desire 816 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    evet cazibesini yitirir belki ama büyüyen şirkete mevsimlik işçiler gibi temettü zamanı çökeşen yatırımcılar değil her daim iyi yatırımcılar gelir şuan yabancılar beklemede adamlar büyüyen şirket olsa mevsimlik gelmezler anlıyacagınız ve şunuda belirteyim az temettü verip hisse fiyatını ve sermayeyi yukarı çeken mi yoksa çok temettü verip hisse fiyatı ve sermayeyi eritenmi caziptir.şuan en baba maliyeliler bile söğüş durumundadır herkez iyi hesaplasın zararı görecektir.yanlıs anlaşılmasın kötü bir şirket demiyorum temettü kıralı ve şirket bistin iyilerinden ama sermaye erimesi ve bunun nedenide su götürmez bir gerçek olarak önümüzde duruyor.ileriye dönük bakmak yani emeklilik yatırımı olarak görmek şu konjektürde zor görünüyor.ilk yazılarımdada belirttim sene içersinde 2-3 kez traide imkanı oluyor bunlardan faydalanıla bilindiği taktirde kazançlı çıkılıyor.

6. Sn kalvin sizde ISYAT varmı ? Olumsuz düşüncelerinize rağmen taşıyorsanız neden veya beklentiniz nedir ?

7.  Alıntı Originally Posted by Tarila Yazıyı Oku
    Sn kalvin sizde ISYAT varmı ? Olumsuz düşüncelerinize rağmen taşıyorsanız neden veya beklentiniz nedir ?
    evet portföyümün hepsi işyat ve miktarını söylersem ayıp olur baya hatrı sayılır bir miktar. olumsuz bir düşüncem yok sadece gerçekleri dile getiriyorum ve bunu birtek bende yazmıyorum bu gerçeği heralde birtek siz göremediniz.beklentime gelince ben şuanda işyattan çok iyi para kazandım ve yatırımcı tarzımıda burada belli ettim bilen bilir.

8.  Alıntı Originally Posted by kalvin Yazıyı Oku
    evet portföyümün hepsi işyat ve miktarını söylersem ayıp olur baya hatrı sayılır bir miktar. olumsuz bir düşüncem yok sadece gerçekleri dile getiriyorum ve bunu birtek bende yazmıyorum bu gerçeği heralde birtek siz göremediniz.beklentime gelince ben şuanda işyattan çok iyi para kazandım ve yatırımcı tarzımıda burada belli ettim bilen bilir.
    Sn kalvin benim kötü bi niyetim yoktu amacım sadece biriktirmeye başladığım hisse hakkında bilgi alışverisi yapmaktı , kusura bakmayın .

Sayfa 430/930 İlkİlk ... 330380420428429430431432440480530 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •