Sayfa 701/863 İlkİlk ... 201601651691699700701702703711751801 ... SonSon
Arama sonucu : 6902 madde; 5,601 - 5,608 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

Alıntı Originally Posted by Brain Yazıyı Oku
    Bu bilançodan sonra elindekini 7,5-8,5 arası kaptıranların artık düşmesi için ellerinde bilgi dağarcıklarında ne varsa kullanmaktan vazgeçecekleri almak için bu fiyatları birdaha zor bulacaklarını anlamaları gerekir sürekli kötüleyerek 10 tl altına inmez kötüyse ne işiniz var burda satın gidin sattıysanızda susun deme zamanı geldi artık
    Kabul etmeliyim ki işinizi iyi yaptınız, bir çok arkadaşı hala bu hissede tutabiliyorsunuz. 👍🏼
    Bu bilançoyla beraber hala size inanıyorlar mı (25-50 tl), bilemiyorum tabi.

Almak, satmak, tutmak kişisel tercihler. Yalnız şunu söyleyebilirim ki, hisse 2 sene önce başlayan harekette 4 tl den 20-23 tl lere giderken dinamikler çok farklıydı.

Herkese güzel bir hafta sonu, kazançlı bir gelecek diliyorum.

2. Son çeyrek hasılatı geçen yıl hasılatıyla aynı, yani satışlar aynı, kar tek çeyrekte 20 m. sermayenin yarısı, bu bakımdan olumludur. Bu yıl ilk 500 firma arasında 324 üncülükten 231 e yükselmiş buda büyüme içinde olduğunu gösterir.

3. Sn eva sizin mesajlarınızı herzaman faydalı yönlendirici buluyorum (zaman zaman agresif kötümserde olsa bunlar bile ufuk açıcı)
    Burada amacımız zaten farklı renk ve sesleri görerek kendi kararlarımızı verebilmek burda yazılanları süzgeçten geçirmeden bir beyinsizin sözüyle tutan yada satan varsa zaten onlara denecek sözübenden iyi bilirsiniz
    3-5 ay yada daha kısa sürede klmsn dan daha fazla artan Sayısız kağıtlarda var klimasan ın dinamikleri farklı olmasına rağmen pandemi olmasaydı farklı bir vizyon oluşturacaktı kısa bir ara verdi diyelim şimdilik pandemi tüm sektörleri firmaları etkiledi hasarın az olması hızlı normale dönüş başarı kabul edilmeli
    25-50 ye kim inanıra gelince 10 tl iken bu hedefi yazmıştım 23 ü gördü gerçekleşmiş oldu ilk etap pandemi olmasaydı ne olurdu size kalmış bir yorum
    Kişisel görüşüm gelen bilanço çok iyi ve gelecek vadediyor Kaldığı yerden 3.çeyrekte devam edecektir

İyihaftasonları bol kazanç ve sağlıklar diliyorum

4. Braun pazarlama ekibinden bence.ama eskiden 5 liradan 10 liradan ilk zamanlar yazdıysa sözüm yok.ama değilse surekki yüksek rakam verip mali ky üsten kitledi diyebiliriz.hisse zaten 1 yılda 4 liradan 23 gelip büyük operasyon yedi.patron yabancı kimse 5 milyon kotu 17 ve üstünden boşalttı.yuksek kar açıklayıp 2 yıl mali bosalttilar.fk şu anda 20 fırladı.hatta son 15 gundurde mal yediriyorlar.hacimli sürekli.hee pahalimi değil.normal.ama operasyonu sindirmesi yeniden aşağıdan bir grubun mal alması lazım.belki aylar belki yıllar alır.haber yüksek blanco olmaSa ederi bu aralarda dalgalanır bence.endeks düşerse 9 civarri alım şansı gerçektir diye düşünüyorum.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by tahtayol Yazıyı Oku
    Alacakları : 140 milyon
    Stoklar : 95 milyon artmış
    Kısa vadeli borçlar : 134 milyon artmış
    Net te 100 milyon artıda
    Yalnız 35 milyon diğer gider nedir yahu? Nereye harcadınız ?
    Stoklar eriyip de alacaklar kasaya girdiğinde ; her şey çok güzel olacak gibi .
    Düşük kar gibi görünse de ben son toplamda beğendim.
    Hiç kimse al - sat - tut vs. tavsiyesi değildir.
    esas faaliyetlerinden diğer giderler kalemi ?
    İhracatin düşmesi kötü !!!!

Brüt karlilik gecen seneden daha iyi !!!

6. Sayın eva
    Borsa bilginizden şüphem yok. İyi niyetli yazdığınızdan da.
    Ancak borsada bırakın karı öz sermayesini kaybetmiş hisseler nereden nereye gelmiş. Kaldıki geçen yıl kur gelir ile kar katlanmış. Bu yıl sadece vergi 8.5 ve diger gelirler 35 trilyon eklenmiş olsaydı 50 trilyon kar gelecekti. Bunlarıda geçelim.

Bu yıl hersey farklı ve son çeyrek sadece neredeyse 1 ay acık bir piyasada bu satışı yapabilmesi muazzam.
    Gecen yılı yakalamış.
    İlk çeyrek bilançosu 15/17 fiyatlarda fiyatlıyan bir klimasan bu saatten sonra yukarı bir trend oluşturacağını düşünüyorum.
    Hatta virüse ilgili gelebilecek olumlu haber fazlasıyla olumlu yansıyacaktır. (aşı vs) Borsa geleceği satın alır. Ve ilk sinyalini verdi.
    Borsa hisselerinin fiyatlamasını gördükçe sayın Brain katılıyorum.
    Tabi piyasada hersey mümkün. Neler gördük neler.
    Bol kazançlar.
     Alıntı Originally Posted by eva Yazıyı Oku
    Kabul etmeliyim ki işinizi iyi yaptınız, bir çok arkadaşı hala bu hissede tutabiliyorsunuz.
    Bu bilançoyla beraber hala size inanıyorlar mı (25-50 tl), bilemiyorum tabi.

Almak, satmak, tutmak kişisel tercihler. Yalnız şunu söyleyebilirim ki, hisse 2 sene önce başlayan harekette 4 tl den 20-23 tl lere giderken dinamikler çok farklıydı.

Herkese güzel bir hafta sonu, kazançlı bir gelecek diliyorum.
    YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

7. Geçmiş yazılarımı okuyabilirsiniz kayıtlarda var bende ky yim sadece çok uzun vadeli yatırımcıyım klmsn emeklilik dönemim Yada erken emeklilik için tutuyorum

Alıntı Originally Posted by yuzdeoncu Yazıyı Oku
    Braun pazarlama ekibinden bence.ama eskiden 5 liradan 10 liradan ilk zamanlar yazdıysa sözüm yok.ama değilse surekki yüksek rakam verip mali ky üsten kitledi diyebiliriz.hisse zaten 1 yılda 4 liradan 23 gelip büyük operasyon yedi.patron yabancı kimse 5 milyon kotu 17 ve üstünden boşalttı.yuksek kar açıklayıp 2 yıl mali bosalttilar.fk şu anda 20 fırladı.hatta son 15 gundurde mal yediriyorlar.hacimli sürekli.hee pahalimi değil.normal.ama operasyonu sindirmesi yeniden aşağıdan bir grubun mal alması lazım.belki aylar belki yıllar alır.haber yüksek blanco olmaSa ederi bu aralarda dalgalanır bence.endeks düşerse 9 civarri alım şansı gerçektir diye düşünüyorum.

8. Bi alamadınız yada satamadınız. Muhtemelen elinizdede yoktur veya varsada çüzi miktardadır. Belli hedeften almak için kıvranur insan bu psikoloji iyi bilirim. Yıllar önce bu yoldan bende geçtim.
    sayın yüzdeoncu ancak elinde olmayan hiç bir hisse için hayatım boyunca asla olumsuz bir yazıda yazmadım.

Madem bir işe yaramıyor yazmayın. Yormayın kendinizi.
    Şükürler olsun 22 yıldır edindiğim tecrübe bana yetiyor.
    (Dünyanın 75 ülkesine mal satacak, euro 8.6 TL olacak., Klimasan piyasa değeri 73 milyon dolar olacak ve sizce pahalı mı bu şimdi? )
    Herkese bol kazançlar..
     Alıntı Originally Posted by yuzdeoncu Yazıyı Oku
    Braun pazarlama ekibinden bence.ama eskiden 5 liradan 10 liradan ilk zamanlar yazdıysa sözüm yok.ama değilse surekki yüksek rakam verip mali ky üsten kitledi diyebiliriz.hisse zaten 1 yılda 4 liradan 23 gelip büyük operasyon yedi.patron yabancı kimse 5 milyon kotu 17 ve üstünden boşalttı.yuksek kar açıklayıp 2 yıl mali bosalttilar.fk şu anda 20 fırladı.hatta son 15 gundurde mal yediriyorlar.hacimli sürekli.hee pahalimi değil.normal.ama operasyonu sindirmesi yeniden aşağıdan bir grubun mal alması lazım.belki aylar belki yıllar alır.haber yüksek blanco olmaSa ederi bu aralarda dalgalanır bence.endeks düşerse 9 civarri alım şansı gerçektir diye düşünüyorum.

YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : Belekkimi; 14-08-2020 saat: 23:33.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

Sayfa 701/863 İlkİlk ... 201601651691699700701702703711751801 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •