Sayfa 29/53 İlkİlk ... 19272829303139 ... SonSon
Arama sonucu : 422 madde; 225 - 232 arası.

Konu: IZINV - Iz Yatirim Holding Anonim Şirketi

1. Valla öyle oldu neden ki düşermi daha

Kap : Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında IZTAR.E paylarında 14/01/2019 tarihli işlemlerden (seans başından) 28/ 01/2019 tarihli işlemlere (seans sonuna) kadar brüt takas uygulanacaktır.
    VBTS kapsamında IZTAR.E paylarında uygulanmakta olan açığa satış ve kredili işlem yasağı brüt takas uygulaması ile birlikte 28/01/2019 tarihine (seans sonuna) kadar devam edecektir.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. Brüt takas nasıl yansır sizce hisseye

4. ....................................

Alıntı Originally Posted by Metince Yazıyı Oku
    Brüt takas nasıl yansır sizce hisseye
    Borsada uzman değilim ama ben bu hisseye kendi çapımda yüklü ve uzun yatırım için girdim. Sabırla beklemesini bilirim.
    Panik yapmayıp, hissemize sahip çıkarsak iyiye gider inşallah. Sanırım cuma gününün açıkcıları yarın pozisyon kapamak zorunda. Hisse biraz yukarı yönlenirse treni kaçırmamak için binen olur kanaatindeyim. Sonuçta üretimi devam eden ve 2. çeyrekte sermayesinin %9,3'ü kadar kar yazmış firmaya ortağız. Tüm ky'lere bol ve hayırlı kazançlar diliyorum.

Yazdıklarım SPK Mevzuatı ve diğer yasal mevzuat gereği hiçbir şekilde Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Sadece kendi düşünce ve ümit ettiklerimdir.

6. coini olan var mı canlı canlı izlesek
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasası Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsamında tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı içerisinde değerlendirilemez yatırım tavsiyesi içermez yatırım tavsiye niteliği taşımadığından Yatırımcı profilinize uymayabilir. YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

7. Pasta varmı lütfen

8. Cuma günkü çıkıştan sonra yön tekrar yukarı döndü hal yasasının haberini biriliri önden aldı sanırım gedik süpürdü 7 ye doğru çekebilirler

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 29/53 İlkİlk ... 19272829303139 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •