Sayfa 19/68 İlkİlk ... 9171819202129 ... SonSon
Arama sonucu : 545 madde; 145 - 152 arası.

Konu: IZFAS - İzmir Firça Sanayi ve Ticaret AŞ

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. vayyyy be 4.31 den verdiğim tahtaya bak )

yok kardeşim etkilenmeyeceksin kim ne yazarsa yazzsın etkilenmeyeceksin kendi kararını kendin vereceksin

Duhul
    May 2017
    İkamet
    Atatürk'ün Kurduğu T.C
    Gönderi
    114
     Alıntı Originally Posted by türkeş Yazıyı Oku
    vayyyy be 4.31 den verdiğim tahtaya bak )

yok kardeşim etkilenmeyeceksin kim ne yazarsa yazzsın etkilenmeyeceksin kendi kararını kendin vereceksin
    yakında sattığın fiyatlara gelecek gibi görünüyor.

3. İzmır Fırça'nın Vergi Dairesine Sunulan 2017 Yılı 9 Aylık net karı 638.694 TL

4. Düşüş başladı gözüküyor. Bu fiyattan hangi akıllı arkadaşlar alacak merak ediyorum. Topladıklarını kime nasıl satacaklar. Eski izfaşı kimse unutmadı çoğu kimse uzak duruyor. Bu saatten sonra saatli bomba.

5. 5.40 biz daha çok bekleriz düşecek diye kaçırdık bu kağıdı beyler bence kendimize artık yeni bir kapı bulalım
    elveda izfaşşşşşş

Duhul
    May 2017
    İkamet
    Atatürk'ün Kurduğu T.C
    Gönderi
    114
     Alıntı Originally Posted by türkeş Yazıyı Oku
    5.40 biz daha çok bekleriz düşecek diye kaçırdık bu kağıdı beyler bence kendimize artık yeni bir kapı bulalım
    elveda izfaşşşşşş
    300-500lot eksikle yerine koydum ,en azından satım fırsatı alım fırsatı veriyor.çift haneyi çifte katlar bu istikrarla.nerden dönerse ordan satmayı düşünüyorum artık, al-satlardan burda abuk sabuk adamların bugun düşecekj yarın düşecek laflarından etkilenerek hata ettik.

7. 5.80 den aldım

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

8. Nasıl bir hisse bu ya galip mi aldi

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

Sayfa 19/68 İlkİlk ... 9171819202129 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •