Sayfa 407/627 İlkİlk ... 307357397405406407408409417457507 ... SonSon
Arama sonucu : 5012 madde; 3,249 - 3,256 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by tablet Yazıyı Oku
    Yeni hedef olması gereken öncelikle çanak tamamlaması,nerede peki çanağın tamamlaması tabiki hızlı çıkış yaptığı yakın dönemdeki zirve fiyat 54 lerde,kısa vade inşallah çanağı tamamlayalım sonrası beklediğimiz şampiyonlukta çanak kaça katlanacak bakarız inşallah,şampiyonluğa inandığım için zamanı gelene kadar beklerim sıkıntı yok,1,2 ay sonra bu zaman ve imkanları geri getirme şansımız olmayacak,ytd.
    Dostum ıyı hoşta şunu da not et kenara, kovıd artarsa ki çok yoğunlaştı bu futbolcularada yansır. İleride maçların iptal edilme ligin ertelenme durumu dahi olabılır..bence tahtacı bu nedenle de ağırdan alıyor işi..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Dostum ıyı hoşta şunu da not et kenara, kovıd artarsa ki çok yoğunlaştı bu futbolcularada yansır. İleride maçların iptal edilme ligin ertelenme durumu dahi olabılır..bence tahtacı bu nedenle de ağırdan alıyor işi..
    Eyvallah,varsayımlar her hisse için geçerlidir,çıkmaza girecek kadar bir durum yaşanmaz,geçici ihtimallar olabilir.abartıdan kaçınalım.ytd.

3. Öyle böyle bitirirler.zaten seyirci yok.Olmadi ara ara cumartesi Çarşamba bitirirler.Dunyada futbol ekonomisi çöpe atılamayacak kadar büyük.Ayrica bu durumda Fenerbahçe geniş kadrosu ile çok avantajlı.

4. Ne oldu nasıl oldu anlayamadik

5. Hadi gözümüz Aydın Trabzon yenilmedi bizde kazanamadık
    Rahatladık artık pazartesi artı 5 yaparız
    Aksi durumda hep eksi yazdık herkes rahatladı

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Alanya Trabzon bjk kaybetmiş muhtemelen gs de Sivas a takılır puan farkının açılacağı bir fırsat idi ama beceremedik
    Artık maçları koparmak için 60/70.dakika ve değişiklikleri beklemeden daha agresif oynamalıyız
    Sosa sahada yok iken Pelkas çıkmayacağını yaratıcı oyuncu sorunu yaşadığımızı gördü hoca
    Artık Ferdi ile maç alamayacağımızı ve kurtarıcı olamayacağını gördü
    Tiham bir türlü olmuyor kapalı savunma oyuncusu olamayacağını görülüyor
    Hoca da bunları görecek
    Ama sahada Ozan gustavo var iken bu savunma hattının gol yemesi manidar bunu milli Arada çözmeli ara transferde mutlaka isim stoper almak gerek Serdar ile lig olmaz diyorum aylardır
    Herkes rolente takıldı nasılsa biri bizi kurtarır dedi
    Ama tek yönümüz Caner in ortaları olmamalı artık bunları çalışıp bu kadronun hakkını vermeli bu kadro bu lige çok fazla
    Kaybettik ama rakiplerde kaybetti o yüzden sadece puan farkı açılmadı

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Gs'nin Sivas'ta takılacağını sanmıyorum,

İmparator Terim Sivas'ın yanağından makası alır, döner..

is the average of five people around the human..

8.  Alıntı Originally Posted by MMF 1 Yazıyı Oku
    Gs'nin Sivas'ta takılacağını sanmıyorum,

İmparator Terim Sivas'ın yanağından makası alır, döner..

is the average of five people around the human..
    Bu aşamada böyle bir yenilgi bir bakıma iyi oldu,yolumuz uzun inancımız tam. ytd.

Sayfa 407/627 İlkİlk ... 307357397405406407408409417457507 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •