Arama sonucu : 1093 madde; 1 - 8 arası.

Konu: GMSTRF QNB Finans Portföy Gümüş Borsa Yatırım Fonu

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
    Arkadaşlar 2020 yılının flaş yatırım aracı gümüş olacak.Borsada gümüş almak mümkün dedikleri zaman bu fonu buldum.Bence 2020 de en çok artacak kağıt bu.Bu entry yi ilk yazan forumdaş olmak bakalım 2020 sonunda bana ne gibi bir duygu yaşatacak.Fon hakkında sorusu olan varsa cevaplayabilirim,baya mesai harcadım da ))))))))))))

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Arkadaşlar 2020 yılının flaş yatırım aracı gümüş olacak.Borsada gümüş almak mümkün dedikleri zaman bu fonu buldum.Bence 2020 de en çok artacak kağıt bu.Bu entry yi ilk yazan forumdaş olmak bakalım 2020 sonunda bana ne gibi bir duygu yaşatacak.Fon hakkında sorusu olan varsa cevaplayabilirim,baya mesai harcadım da ))))))))))))
    Bu GMSTR için yazdığım ilk entry.23 aralıkta GMSTR 21.82 den fiyatlanmış.Şimdi 23.60 dan kapatmış.2 ayda
    yüzde 7.54 kazanç hiç de fena değil di mi))))))))))))Tabi borsada normal kağıtlarda 5 dakikada o kazanç var.Ama beş dakikada bunun iki katını kaybetmek de mümkün maalesef.Herneyse GMSTR den bu yıl çok umutluyum.Hayırlısı artık.

3. Bu yıl içinde 40 olur diye düşünüyorum. Yani %80 gibi bir getiri potansiyeli barındırıyor. Ons gümüş 30 dolar gibi olursa hesap tutar. Veya ons gümüş 25 dolar gibi olacak dolar tl 7 gibi olursa yine hesap tutar.

En kötü ons gümüş 25 dolardan dolar tl 6,5 dan kapatsa yılı %40 gibi bir pirim potansiyeli var diye düşünüyorum.

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •