Sayfa 872/890 İlkİlk ... 372772822862870871872873874882 ... SonSon
Arama sonucu : 7116 madde; 6,969 - 6,976 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. iki para kaybettik diye neşemizi kaybedecek değiliz heralde, baskalari adina konusmayalim surda biz bizeyiz lakin siz değerli ihlasdaslarimi üzdüysem kusuruma kalmayın.lakin benim muhatabım gerçek veya tüzel kişiler değil tamamen hayal ürünüdür.
    Yazdıklarımın hepsi hayal ürünüdür ve asla al sat yada tut tavsiyesi değildir

2. İhgyo 2.10 tl'den 1.47 Tl'ye ,İhgzte 1.68 tl'den 1.23 Tl'ye ,İhlas holding 1.52 tl'den 1.11 tl'ye hızla,süratle ,şelale gibi düşüyor (yarın ve sonraki günler ne olacağı bilinmiyor) ama Spk ve Bist kurumları keyifle izliyor neymiş efendim İhgyo ve İhgzte'de ortak satışlarıymışmş yani kılıf,bahane hazır .. Sizin ne ie yaradığı belli olmayan devre kesiciniz yerin dibine batsın caydırıcılığı nedir adam istediğini yaptıktan sonra ne kıymeti kaldı..ytd..

Endeksin çıkışına yataya sar kâr realizesine icabet et.
    Demem o ki imkan verseler sıfırı gösterirler.
    İmkan verseler sıfırında altına çekip malınızı haciz ederler.
    Zulmün gerçek ortakları bunlara imkan verenlere imkân verenlerdir.

4.  Alıntı Originally Posted by Atik Yazıyı Oku
    Endeksin çıkışına yataya sar kâr realizesine icabet et.
    Demem o ki imkan verseler sıfırı gösterirler.
    İmkan verseler sıfırında altına çekip malınızı haciz ederler.
    Zulmün gerçek ortakları bunlara imkan verenlere imkân verenlerdir.
    Bir vakit petrol -fiyatları mi görmüştü sanki petrolü olanlar depolama parasi veriyor gibi olmuştu. Görmediğimiz birsey kaldı mı şu camiada ?

5. Anlayanlar biryorumlasin endexin durumunu.

6. Haramiler çetesi,artık bende sizin diliniz ile konuşacağım pusuya yattım bekliyorum...ytd.
    Son düzenleme : levoysalı horofira; 13-12-2023 saat: 13:45.

7. Harbiden Bunları Kanı Bozuk Bozuk Olmasa Böyle Yapmazlar

8. Eee ucuza alirim ovakit no problemo yani sonuçta 18 den beri tak8bimdesin sanmam ki ralli gözümden kacsin arazi aracı hazır sıra arazide

Sayfa 872/890 İlkİlk ... 372772822862870871872873874882 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •