Sayfa 44/93 İlkİlk ... 34424344454654 ... SonSon
Arama sonucu : 746 madde; 345 - 352 arası.

Konu: BAYRK - Bayrak EBT Taban Sanayi ve Ticaret A.Ş

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. Yahu arkadaşlar her tarafı düşse nolur bu hissenin alt tarafı 1000tl yatırım yaptık. Atla deve mi sanki. Çıkarsa çıkar düşerse düşer.
    10 farklı aracı kurumdan emir veren de varsa bırakın o düşünsün nerde satacağını.
    Böyle hisseyi aslında zaten 298 lot verdi. At kenara 5 yıl bakma bakalım nerde olacak hisse.
    Ardyz sattım da noldu? Pisman oldum.
    Atın kenara kalsın bence. Benim düşüncem böyle şimdilik.

2. rtlab la ne alaka var buda 20 kat giderse rtlab a benzer. şu anda ne alaka

3. adam 2 ayda parayı katladım diyor, sonrada kaybedecek gücüm kalmadı diyor, ve sürekli karamsar yorumlar yazarak algı yapmaya çalışıyor. hayır amaç nedir. milleti korkutup 3 lot fazla alsan zengin mi olacaksın. biriside arzdan önce almayın batarsınız diye yazıp durdu sonra utanmadan bende arza katıldım dedi. bu ne yüzsüzlük anlamadım ki.

4.  Alıntı Originally Posted by el salvador Yazıyı Oku
    adam 2 ayda parayı katladım diyor, sonrada kaybedecek gücüm kalmadı diyor, ve sürekli karamsar yorumlar yazarak algı yapmaya çalışıyor. hayır amaç nedir. milleti korkutup 3 lot fazla alsan zengin mi olacaksın. biriside arzdan önce almayın batarsınız diye yazıp durdu sonra utanmadan bende arza katıldım dedi. bu ne yüzsüzlük anlamadım ki.
    Aynen öyle hocam çok fena algı operasyonu yapıyorlar ama deneyimli halka arzcılar yemez bunu. Yukarıdaki remy nickli arkadaş gibi bende Ardyz'de halka arzdan girip daha sonra satıp pişman olanlardanım. Bu hisseye de illa tavan tavan gidip bize kar ettirecek demiyoruz ama bu fiyatlardan vermemizi umanlar da avuçlarını yalasınlar.

5. Buradaki algıcılara inat iki kurumdan gelen 596 lotumu en az iki kat olmadan satmayacağım. YTD.

auf yazmıım azmıım diorum ama abazı arkadaşlar resmen beyin yakıor aptal yerine koyuyor insanı...yuzde 10 yapmış hisseyle 40 katına çıkmış yani yuzde 4000 yapmış hisseyi aynı kefeye koyuyor...bir akıllı kendisi ya herkes aptal yarın korkup satacaklar oda istediği lotları alacak...peki abi oldu yarın tabana yazıyom eldeki hisseleri satışa

Arkadaşlar herkes alım girsin varını yoğunu gömsün. (Oldumu istediğiniz ? ) Bizim insanımız hala arzı sever bu hisse de biraz gidecek bundan yana sııntı yok kimse satmasın bunuda size söylemiyoruz. Sadece 5 6 Tl üstü fazla almayın diyorum O zaman kadar zaten size alım fırsatı vermez. Borsada kedi 1 yer 2 yer pilavı 3. de alırsın eline. ( Bunu söylerken de insanlık yaptık hepi topu şurda 10 adamız ama hala yanlış anlayanlar var. Biz kimiz ki birkaç lot bugünkü alım sıralarına bakmadınız mı 100 000 200 000 ... hergün 1 bot önce geçse sıra gerisine gelmiyor zaten. İnsanlık yaptık fazla primlenirse girmeyin paranız ile para kazanın dedik anlamadınız. 1 haftaya çözülme başlarsa alırsınız. Biraz kötümse olmayın American airlines bugün % 50 prim yaptı şaka değil % 50 az ufkunuz açık olsun yabancı takılmıyorsanız da sabah açılmadan pega ya da thy alım girin alır almaz % 3 4 fazlaya satış verin akşama da bana gelip teşekkür edin. Herkese bol kazançlar YTD bunlar yaşı çok büyük bir abiniz olarak yardımcı olmaya çalışıyoruz ama algıcı olarak itham ediliyoruz.

Allah herkesin gönlüne göre versin...Daha geçenlerde kör sadık vefat etti ne götürdü yanında..ama arkasından herkes rahmet okudu...denilene göre bilerek kimseye kazık atmamış hayatında..hepimiz birgün öleceğiz haramın sermayesi olmaz....!!!

Sayfa 44/93 İlkİlk ... 34424344454654 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •