Sayfa 22/98 İlkİlk ... 1220212223243272 ... SonSon
Arama sonucu : 782 madde; 169 - 176 arası.

Konu: GEREL - Gersan Elektrik

1. Bilerek veya bilmeyerek evet Diyarbakırdaki sonuç Gerel ile ilişkilendirildi, bu yüzden iki hafta öncesine kadar forumda 4-5 kişi kendi aramızda konuşuyorduk. Şuan ise pazar sabahı ve bu sayfayı takip eden 5 kişi var
    İnsanlar umarım iyi araştırırlar,
    Buarada sn HEG e gerçekten teşekkürlerimizi sunalım, adam GK a katıldığı gibi birde oturup soru ve cevapları paylaştı.
    Saygılar...
    Son, yeni giren veya girmeye çalışan arkadaşlar, dikkatli olun ve kağıdın geçmiş hareketlerine bakın, inceleyin haber akışını iyi takip edin.
    Selamlar herkese.

2.  Alıntı Originally Posted by ulver Yazıyı Oku
    Aşı bulanamayip virüs uzun yıllar sürerse covid üzerine yaptığı cihazlar üretim den satışa geçtiği an gerel hisseleri kara borsaya düşer..

Borsa da fırsatlar bitmez sen yeterki parayı bitirme...
    Kardeş bende isterim böyle bişey olsun paramız artsın hayırlı kazançlar olsun lakin şuan için böyle bir gelişme olacağını düşünmüyorum. Sn HEG gk a katıldı işte orada herşeyi sormuş. Cevaplar bence böyle bir potansiyeli olan Firma için tatmin edici değil.

3. Şirketi 3.5 liralardan radarına alan biri olarak;
    Şahsen genel kurulda verilen cevaplar beni tatmin etti.

Özellikle temmuz ayından sonra satışların artarak devam edecegini ve sirketin artık bir teknoloji şirketine evrilecegini belirttiler(olur olmaz izleyip göreceğiz)

Yeni alacaklar ya da hisseyi yeni takip edenler için:
    hisse ederi ne kadar olmalı? burdan alınır mı gibi? sorulara cevap vermek oldukca zor.
     Alıntı Originally Posted by Dante Yazıyı Oku
    Kardeş bende isterim böyle bişey olsun paramız artsın hayırlı kazançlar olsun lakin şuan için böyle bir gelişme olacağını düşünmüyorum. Sn HEG gk a katıldı işte orada herşeyi sormuş. Cevaplar bence böyle bir potansiyeli olan Firma için tatmin edici değil.
    MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by HEG Yazıyı Oku
    Şirketi 3.5 liralardan radarına alan biri olarak;
    Şahsen genel kurulda verilen cevaplar beni tatmin etti.

Özellikle temmuz ayından sonra satışların artarak devam edecegini ve sirketin artık bir teknoloji şirketine evrilecegini belirttiler(olur olmaz izleyip göreceğiz)

Yeni alacaklar ya da hisseyi yeni takip edenler için:
    hisse ederi ne kadar olmalı? burdan alınır mı gibi? sorulara cevap vermek oldukca zor.

Sn.heg
    Bende katıldım genel kurula o arada bir telefon geldi kaçırdım
    Bir işten zarar ettiğini beyan etti vede mahkemelik olduğunu belirtti o konu nedir.
    Sagliklar

5. Sayın @Cinali

Gelen soru 2019 da zarar ettiniz zararın nedeni neydi gibi bir şeydi?(genel kurul notlarım 2. Soru)

O da aslında 2019dada kar ederdik ama %20 iş yaptığımiz firma battı dedi bu da bizi olumsuz etkiledi dedi.

Soru da buydu
    2) Virüs 2020 yılında çıktı ama bundan sonraki sürece etkileyecek ..ancak 2019 yılına baktığımızda şirketin hasılat kaybı ve faaliyet karlılığının düştüğünü görüyoruz.

Şirket 2020 yılında faaliyet karlılığını arttırmak için mevcut faaliyet gösterdiği alanlar olan Led bus üzerine mi yoğunlaşacak yoksa Uv işine mi yoğunlaşacak?

Cevap:

Maalesef %20 iş yaptığımız firmanın kapanmasından dolayı geçen sene zarar oldu dedi. Şuan mahkeme işi devam ediyor dedi.

6. Yazdığım yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

7. sayın HEG ve cinali kardeşlerim birşirketin genel kuruluna katılmak için ne yapmak lazım aracı kurumumuzdan hisselerin dökünümü götürmek lazım yoksa spk dan adımıza kayıtlı senetlerimi almak lazım bilgi verirseniz çok memnun olurum saygılarımı sunarım....

8.  Alıntı Originally Posted by ayne Yazıyı Oku
    sayın HEG ve cinali kardeşlerim birşirketin genel kuruluna katılmak için ne yapmak lazım aracı kurumumuzdan hisselerin dökünümü götürmek lazım yoksa spk dan adımıza kayıtlı senetlerimi almak lazım bilgi verirseniz çok memnun olurum saygılarımı sunarım....
    TC kimlik numaranızdan kapıda hissedar olup olmadığınıza bakabiliyorlar.
    1 Lot bir hisseniz varsa katılabilirsiniz.
    Yazdığım yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

Sayfa 22/98 İlkİlk ... 1220212223243272 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •