Anket Sonuçlarını Gör: BORSAYA ve ÜLKEYE YüKSEK FAİZ mi VEYA YÜKSEK DöViZ KURLARI MI DAHA AZ ZARARLI? 2019!

Oylayan
57. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • YÜKSEK FAİZ Daha çok ZARARLI

27 47.37%
  • YÜKSEK DÇVİZ KURLARI DAHA ZARARLI

16 28.07%
  • İKİSİNİN ETKİSİ AYNI ve EŞİTTİR

14 24.56%
Multiple Choice Poll.
Sayfa 14/15 İlkİlk ... 412131415 SonSon
Arama sonucu : 119 madde; 105 - 112 arası.

Konu: BORSAYA ve ÜLKEYE YüKSEK FAİZ mi VEYA YÜKSEK DöViZ KURLARI MI DAHA AZ ZARARLI? 2019!

1.  Alıntı Originally Posted by ERSOYDELTA Yazıyı Oku
    hergün yükselen hisseleri AÇığa sat sonra süreli alımlar gir çok adetli TAHTA sahibi nasıl eline veriyor bakarsın
    böylece her gün yukardan sattıklarımı %0,7 alttan alıp açıkları kapatıyorum tersinde ise alıp satıyorum
    böylece hergün kazanmış olmasamda
    kimi günler %1-2 kazandığımda oluyor.
    kiminde tutmadığı oluyor stop oluyorum.
    2016 yazında alınırdı thy bende alıp verdim bunda ne vark i
    ? benim söyledğim kaç tane hisse peki NİSAN 2017 den kASIM 2017 lere kadar %300 veya %500 getirdi ?
    yazayım mı?
    örnek verecek olursak YILLIK kazandırmak mı önemli yoksa BİR KAÇ ayda kazanmak mı?
    Seni en son FLAP tahtasında görmüşler, açığa sattıkların için %2500 faiz ile ödünç hisse aramışsın
    Cuma günü de Karsan açığa satmış olabilir misin mesela?

Sana 2 yılda sakin sakin oturup bekleyerek parasını 10'a katlayan insanlar anlatıyorum, bana her gün piyasa stresi çekerek %0,7 kazanmaktan bahsediyorsun

Alıntı Originally Posted by ERSOYDELTA Yazıyı Oku

bu arada ODAŞ a hayatta girmem diyecem ama yukarı çekecekler adamlar bedava kazanıyor.
    Eşek hoşaftan ne anlar

2. Econfin kendini boşuna yorma hocam..
    Mohikan ve Ersoy bu forumun nadide çiçekleri.. ama Ersoyun hakkını yeme.. o kadar geyiği abarttım ne olursa olsun en azından efendiliğini bozduğunu, millete hakaret ettiğini görmedim..
    Onun kendi dünyası var. Değiştiremezsin..
    Nasıl kimse seni beni değiştiremeyeceği gibi..
    Ersoy şu Suriyeden arazi alma işini biraz ertele bence. Postu deldirme oralarda)

3.  Alıntı Originally Posted by Uyvar41 Yazıyı Oku
    Econfin kendini boşuna yorma hocam..
    Mohikan ve Ersoy bu forumun nadide çiçekleri.. ama Ersoyun hakkını yeme.. o kadar geyiği abarttım ne olursa olsun en azından efendiliğini bozduğunu, millete hakaret ettiğini görmedim..
    Onun kendi dünyası var. Değiştiremezsin..
    Nasıl kimse seni beni değiştiremeyeceği gibi..
    Ersoy şu Suriyeden arazi alma işini biraz ertele bence. Postu deldirme oralarda)
    Adam yazdıklarının 10 da 1 ini yapsa şimdiye 10 kere batmış olması lazım 95 binlerde 70 diye diye kafaya 20 bin puan dedi hiç bir şey olmamış gibi rahat rahat yazıyor

Tahmin yapma abi yapmak zorunda değilsin ucuz de pahalı de buradan alırım buradan almam de niye tahmin yapıyorsun dimi?

Gerçekten seviyeli birisi o konuda takdir ediyorum.

Bana sanki böyle bot hesaplar olur ya, yukarı sürecektir girer düşecek satın kardeşler l, aşağı verecektir alın edin vs...

Suriye den ev mevzuunu çözemedim ama nerenin speki adına çalışıyor acaba

4.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Adam yazdıklarının 10 da 1 ini yapsa şimdiye 10 kere batmış olması lazım 95 binlerde 70 diye diye kafaya 20 bin puan dedi hiç bir şey olmamış gibi rahat rahat yazıyor

Tahmin yapma abi yapmak zorunda değilsin ucuz de pahalı de buradan alırım buradan almam de niye tahmin yapıyorsun dimi?

Gerçekten seviyeli birisi o konuda takdir ediyorum.

Bana sanki böyle bot hesaplar olur ya, yukarı sürecektir girer düşecek satın kardeşler l, aşağı verecektir alın edin vs...

Suriye den ev mevzuunu çözemedim ama nerenin speki adına çalışıyor acaba
    Esad ın speği )
    Suriye emlak piyasasını canlandırmaya çalışıyor köftöor

5. Vatandaş forumu baştan bu yana Zahmet edip okuyorsa gerçekleri görecektir.
    KREDİ ile mal alıyorsan bana yıllık Faiz oranını söyler misin?

####

fikirler varsa söyleyin açıklayın Grafik ekleyin ama bir kaç mesaj önce paylaştıklarım gibi konuşanların özellikleri sadece vatandaşın kafasını karıştırmaktan başka birşey değil.

siz ikiniz Gelin bu hafta açığa satın hazır operasyon var piyasa düşecek yer bulamayacak.

#####
    kredi ile mal alırken 100bin TL nin YILLIK size maliyetini de söylerseniz vatandaş OKUSUN öyle işkembeden atmaıın

#####

BİZLER ve bilinçli insanlar malımızı KADEMELİ sattığımız için piyasa yükseldi ancak YÜKSEK faizler malı taşıyanları ZORa sokmaya başladı ve ABD başta olmak üzere dünya yüksek faize geçince ne yapacaksınız çok merak ediyorum
    kısacası azınlık taraftasınız mal alanlar çoğalırsa yani çoğunluk tarafa geçerse mal taşıyanlar PİYASA hızla aşağıya GELECEKTİR.

6. Finansal piyasaların birinci kuralı paran kadar al malın kadar sattır...yoksa böyle bol bol çöküş hayalleri kurar durursun..

7.  Alıntı Originally Posted by ERSOYDELTA Yazıyı Oku
    Vatandaş forumu baştan bu yana Zahmet edip okuyorsa gerçekleri görecektir.
    KREDİ ile mal alıyorsan bana yıllık Faiz oranını söyler misin?

####

fikirler varsa söyleyin açıklayın Grafik ekleyin ama bir kaç mesaj önce paylaştıklarım gibi konuşanların özellikleri sadece vatandaşın kafasını karıştırmaktan başka birşey değil.

siz ikiniz Gelin bu hafta açığa satın hazır operasyon var piyasa düşecek yer bulamayacak.

#####
    kredi ile mal alırken 100bin TL nin YILLIK size maliyetini de söylerseniz vatandaş OKUSUN öyle işkembeden atmaıın

#####

BİZLER ve bilinçli insanlar malımızı KADEMELİ sattığımız için piyasa yükseldi ancak YÜKSEK faizler malı taşıyanları ZORa sokmaya başladı ve ABD başta olmak üzere dünya yüksek faize geçince ne yapacaksınız çok merak ediyorum
    kısacası azınlık taraftasınız mal alanlar çoğalırsa yani çoğunluk tarafa geçerse mal taşıyanlar PİYASA hızla aşağıya GELECEKTİR.
    Vatandaş zaten 9 aydır atıp tutmandan bunaldı, endeks 90 binden şort demişsin %30 artmış piyasa, üstelik arada ciddi temettüler de ödendi, onları düşmesek belki 125 bindeydik zaten.

Kredi maliyetim farklı kurumlarda yıllık %15 - %20 arasında.

Örneklerle de 2016 Ocak'ında 100 bin TL ile kredili Tekfen'e girip sonra Odaş'a geçen yatırımcının parasının bugün 1 milyon TL ye ulaştığını açıkladım ve emin ol THY ya da Ereğli Petkim seçenler daha da karlılar.

8.  Alıntı Originally Posted by ERSOYDELTA Yazıyı Oku
    bu hafta açığa satın hazır operasyon var piyasa düşecek yer bulamayacak.
     Alıntı Originally Posted by ERSOYDELTA Yazıyı Oku
    demek ki bu hafta KISACASI 22 OCAK 2018 haftası DOLAR 3,93 tl yi bile KIRABİLİR
    AYNI şekilde EURO da daha güçlü YUKARI gidecektir Tavsiyem EUROdur
    bırakmazlar aşağıya bırakmayacaklar sert yukarıya hadi bakalım olacak mı bakalım?
    Ersoycuğum, hayalim üç kelime o da şöyle:
    bsg çay koy

Sayfa 14/15 İlkİlk ... 412131415 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •