Sayfa 994/996 İlkİlk ... 494894944984992993994995996 SonSon
Arama sonucu : 7963 madde; 7,945 - 7,952 arası.

Konu: Viop - XXIII

1.  Alıntı Originally Posted by tiko Yazıyı Oku
    son 10 yıldır hemşirenin , polisin , bekçinin ve okul hizmetlilerinin maaşı bile öğretmenin maaşını geçti. Öğretmen her platformda aşağılandı. öğrenci karşısında küçük duruma düşürüldü. eğitimin öğretmen ayağı bu kadar düşürülürken hep aynı partinin bakanları görevdeydi sadece adları değişikti. sorun olarak 1.4m öğretmen kadrosu görülüyor. eğitime sayı olarak bakarsanız durum bir adım ileri gitmez.
    Yazdıklarınızın tümüne katılıyorum.Akrabamız var öğretmen yıllardır aynı ne ev ne araba o da şöyle der doktoru mühendisi savcıyı hakimi ben yetiştiriyorum onlardan daha az maaş alıyorum der.3600 göstergemi ne ilk bizim hakkımızdı diyor hala vermediler der en çok konuştukları konular bunlar.Aslında zor meslek ana baba çocuğunu okula gönderiyor yani onlarla uğraşmak bırakın bir şeyler öğretmeyi onları okulda avutmak bile zor iş olsa gerek.hele günümüz gençleri maalesef hepsi değil ama aralarında saygısız olanlarda oluyor.İnsanla uğraşmak hele ergenle uğraşmak zor olsa gerek.Ne kadar maaş alıyorlar bilmiyorum ama gördüğüm kadarıyla çok değil gibi öyle lüks arabalara binen öğretmen görmüyorum doktoru hakimi onların durumu daha iyi belkide.yani öğretmenlerin aldıkları maaşa göz dikmek garibanla uğraşmak gibi bir şey olabilir.Sonuçta evlatlarımızı emanet ediyoruz tüm öğretmenlerimize saygı sevgiler.
    FAİZLE ALIŞVERİŞ YAPANIN , FAİZLE YATIP KALKANIN BURNU B.....K DAN KURTULMAZ.

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    valla mondeoda 590.000 i görünce pasatta hiç bakma dedim kendi kenme demek geç kalmışlar güncellemekte. Şahenk kızacak sabaha niye yetişmedi yeni fiyatlar diye bugün galeri gezeceklwre fşyat veremeyecekler neyse öğlwdwn sonra gitmwk lazım ww lere
    Meğer oda güncel değilmiş güncellemeye almışlar bakayım sabaha kaöa güncelleyecekler
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Hollandadan arkadaşa mesaj attım linkleri yolladı
    12-18 yaş sınıfı öğretmen maaşları
    https://www.rijksoverheid.nl/onderwe...ezet-onderwijs

Uzman olmayan doktorlar sanırım pratisyen
    https://www.youchooz.nl/beroepen/basisarts/salaris

Polis maaşı
    https://ambtenarensalaris.nl/wp-cont...er1-7-2020.pdf
    Vergi oranları
    https://www.belastingdienst.nl/wps/w...asting-betalen

Vergilendirme 2 kademe en düşük maaş3.000 ruro civarı en yüksek 10.000 euro civarı %37 ve %49 vergi oranı
    68.000 euroya kadar 37 üstü %49
    Teşekkürler.
    Zaten konu farklı bir yere gitti.
    İlk hollandaya gittiğimde sizin ne güzel yollarınız var demiştim. Arkadaşım bana vergisini veriyoruz dedi.
    Gözlemlediğim kadarıyla altyapı olarak komşularına göre oldukça iyiydi. Konuşmalarımız esnasında sağlık sisteminden, merkezi ısıtma tesisatına, kreş düzeninden, konut konusuna hatta taşıt vergisine kadar bir çok konuyu konuştuk.
    Ben hala aynı noktadayım. Vergimiz yüksek değil. Biz bu verginin karşılığını alamıyoruz.

Bugün gelirinizden özel hastahaneye, özel okula, özel güvenliğe bunun gibi bir çok kaleme para aktarıyorsanız verginizin karşılığını almıyorsunuz demektir.
    Ben minimum vergi vereyim. Hizmeti devlet vermesin ben seçeyim derseniz o zaman vergiler yüksek diye şikayet edebilirsiniz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Meğer oda güncel değilmiş güncellemeye almışlar bakayım sabaha kaöa güncelleyecekler
    1970 lerde böyle ev fiyatlarına arabalar vardı.
    o zamanlara döndük.
    zaten 70 ten beri böyle kriz görülmemiş.
    babam emekli olduğunda ikramiyesi ile 78 de ya araba yada ev alabiliyordu.
    o zamanlar daha iyiymişiz yav...
    biz kaç sene geri gittik.?
    50 ler falan mı.?
    o zamanda buzdolabı yoktu.
    evet
    buzdolabı olmadığı zamanlara gitmişiz.
    arabalar chevrolet herkes alamaz...

95e çıkar TUPR..
    2gün sonra 83 TL..

Yine zarar eden, ağlayan, zırlayan dolu..
    KCHOL.. 18E getir..
    Oradan ver aşağı 14.70..

Borsanın en sağlam firmaları bunlar..!!

Pazartesi düşse ne yazar? Çıksa ne olur?

GARAN, halk, vakıf yazmaya bile değmez..

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. telekom 3. çeyrek bilançoya 10 tl olur mu...?

7.  Alıntı Originally Posted by emektar Yazıyı Oku
    telekom 3. çeyrek bilançoya 10 tl olur mu...?
    Karlılık artacak diye bir beklentiniz mi var_?

8. Araba gereksiz bisiklet alsın herkes Japonya yapıyor işe bisiklet ile gidilsin yaya gidilsin spor olur sağlık olur üstelik fosil yakıt tüketimi azalır dolarlar ülkede kalır çevre kirliliği önlenir.Birazda olumlu tarafından bakın.😄

Sayfa 994/996 İlkİlk ... 494894944984992993994995996 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •