Sayfa 132/169 İlkİlk ... 3282122130131132133134142 ... SonSon
Arama sonucu : 1352 madde; 1,049 - 1,056 arası.

Konu: NTHOL - Net Holding

Var bi durumlar,hadi hayırlısı. BT bu kadar ucuz fiyatlarda böyle kafa karıştırıcı KAP ları boşuna göndermez. henüz portföyümde yok fakat takip altına aldım, 4-4,20 arasında ciddi alıcı olabilirim,kısmet artık. . elinde mal olanlar bence sıkı sarılsın,koku gelmeye başladı.

2. Bill gates bodrumda 3 milyon m arazi ariyormuş

3. yaprak kımıldamıyor sabahtan beri 2 milyon hacim, tamam patron sensin bir tek sen kazan, sadece senin için sana karşılıksız para vermek için hisseni aldık zaten 6 ekimde 4,33 hisse fiyatı endeks 1375 bugün endeks 1535 fiyat 4,30, endeks düşse en önce gidersin. En iyi alıcı Oyak 143 bin lot , en iyi satıcı vakıf 253 bin lot
    Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir. Bu işi bilsem sürekli kaybetmem

4.  Alıntı Originally Posted by pharnakia Yazıyı Oku
    yaprak kımıldamıyor sabahtan beri 2 milyon hacim, tamam patron sensin bir tek sen kazan, sadece senin için sana karşılıksız para vermek için hisseni aldık zaten 6 ekimde 4,33 hisse fiyatı endeks 1375 bugün endeks 1535 fiyat 4,30, endeks düşse en önce gidersin. En iyi alıcı Oyak 143 bin lot , en iyi satıcı vakıf 253 bin lot
    Bir de kimileri bu hacıhüsrevlileri metheder yok şöyle patron yok böyle adamlar...daha önceden de çok kez yazdım ve buradan sordum...bu şerefli patronun fiyatı sürekli altta tutmasının amacı nedir? Toplamaksa bu olamaz çünkü zaten hepsi sende neredeyse... götürürsün 7-8 e alan da kazanır hem de kalanı da toplarsın sonra da götürürsün 20 ye ordan satarsın...mantık yok...ya da ben anlayamıyorum....yıllardır aynı durum...ilginç...başka bazı patron tahtalarında da aynı durum oluyor...bilen ya da anlayan biri bana bilale anlatır gibi anlatabilir mi...

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,423
    Carkos

Akdere malı satmadı ...................................

İzlemeye devam ,batı cephesinde değişen bir şey yok.

Hiç bir şey göründüğü gibi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by carkos Yazıyı Oku
    Carkos

Akdere malı satmadı ...................................

İzlemeye devam ,batı cephesinde değişen bir şey yok.

Evet akdere satmadı hatta gedikten satılan tebbank takasından çıkan milyon lotları karşılayanda akdere

Yeter ama ne bitmek bilmiyor yazışmanız .. Özelden cozun sorununuzu

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,423

Sayfa 132/169 İlkİlk ... 3282122130131132133134142 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları