Sayfa 834/1016 İlkİlk ... 334734784824832833834835836844884934 ... SonSon
Arama sonucu : 8126 madde; 6,665 - 6,672 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1. Bu GVS'nin terazisini gümrükten geçirmek için kişisel kullanım onayı almak gerekiyor. Biraz uzun iş. Üzerine alımsatımda kullanılamaz etiketi falan yapıştırıyorlarmış ticari özelliği olan bir ürün olduğu için.

Sigma için de durum aynıdır sanıyorum.

GVS'nin cihaz zaten bildiğin modifiye edilmiş hassas terazi. Hassas terazileri de öyle herkese satmıyorlar.

Bunu hobi için alıp sonra iş kurarım diye benim gibi hayal kuranlar fazla derine dalmasınlar diye yazıyorum. Gerçi onun da izni var yani, alırsın kullanırsın.

sanki 540 ları göremeden 500 lere sarkacak gibi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3. Yeni haber, sigma'nın gümrükten geçişinde sıkıntı yok dedi gümrükçü.

GVS'nin cihaz hassas terazi olarak görünüyor, o yüzden sıkıntılı.

Sigma almayı düşünüyorum yeniden.

''ABD Başkanı Joe Biden’ın altyapı, eğitim, sağlık gibi alanlara yatırımları içeren plan için 6 trilyon dolar bütçe sunacağı belirtildi. Bu rakam, 2. Dünya Savaşı’ndan beri görülen en büyük federal harcama olacak.''

Bravo, neden sorumluluk alsın ki, nasıl olsa ok yaydan çıktı..her seferinde daha fazlası..

5.  Alıntı Originally Posted by enki Yazıyı Oku
    ''ABD Başkanı Joe Biden’ın altyapı, eğitim, sağlık gibi alanlara yatırımları içeren plan için 6 trilyon dolar bütçe sunacağı belirtildi. Bu rakam, 2. Dünya Savaşı’ndan beri görülen en büyük federal harcama olacak.''

Bravo, neden sorumluluk alsın ki, nasıl olsa ok yaydan çıktı..her seferinde daha fazlası..
    Trilyon trilyon sıkıyorlar printer benim kartuş benim diyor

Alıntı Originally Posted by Cezer Yazıyı Oku
    Amerika güven endeksi ve konut satışları düşmüş, para basmaya devam....altın gümüş yola devam......mı
    Altın gümüş yola devam eder mi bilmem ama deflasyonist eğilimler enflasyona göre daha ağır basıyor..print forever..

Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Trilyon trilyon sıkıyorlar printer benim kartuş benim diyor
    Diğerleri de basmasa dolar infilak edecekte, edemiyor..

8.  Alıntı Originally Posted by enki Yazıyı Oku
    Diğerleri de basmasa dolar infilak edecekte, edemiyor..
    E haber çıktı yeni daha, FED faiz arttırabilirmiş bilmemne diye. Faiz arttıracak adam para basar mı piyasaya?

Bunların hali bizden hiç farklı değil ben söyleyeyim.

Sayfa 834/1016 İlkİlk ... 334734784824832833834835836844884934 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •