Arama sonucu : 2766 madde; 1 - 8 arası.

Konu: ALCAR - Alarko Carrier

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1.  Alıntı Originally Posted by subat4 Yazıyı Oku
    Ilk msj sizin artik..

SM-G960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben de bir grafik atayım o zaman..

usd gün..

yaklaşık 10 dolardan bu yana takip ettiği trend üzerine atmış ama cuma günü o trendi destek olarak yoklamış.. şu an altına gelmemiş.. altına gelirse 53 ve 48 dolar gibi destekleri mevcut..

orta vade devam etmek isteyenler için 130-140 dolarları görme potansiyeline sahip görünüyor..

bol kazançlar..

2.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku

usd gün..

yaklaşık 10 dolardan bu yana takip ettiği trend üzerine atmış ama cuma günü o trendi destek olarak yoklamış.. şu an altına gelmemiş.. altına gelirse 53 ve 48 dolar gibi destekleri mevcut..

orta vade devam etmek isteyenler için 130-140 dolarları görme potansiyeline sahip görünüyor..

bol kazançlar..

gün.. yeni topiğin ilk sayfasında atmıştım.. 53 doları görüp tepki vermiş, bırakın dinlensin biraz..

asıl suçlu bazı arkadaşlar.. bir şey bildiği yok demiştim bir zamanlar, ama muhatap olup şımarttıkça şımarttınız..

3.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku

usd gün..

bol kazançlar..

sn Sevenhill daha önceki USD bazlı günlük grafiğin güncel halini paylaşabilir misiniz?

4.  Alıntı Originally Posted by ist2011 Yazıyı Oku
    sn Sevenhill daha önceki USD bazlı günlük grafiğin güncel halini paylaşabilir misiniz?
    11.01.2021 tarihli eski grafik sn sevenhill güncel grafik süper olurdu fikir verme adına :)

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •