Sayfa 153/499 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203253 ... SonSon
Arama sonucu : 3987 madde; 1,217 - 1,224 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

Mallll kemalll

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Evet kemal bir daha galip geldin.Yaklaşık 2 ay önce yükseklerden aldığım hisselerini bugün zararına sattım.Aslında satmazdım ama,babamın heısabına aldığım için ve de bana hergün nerden buldun bu hisseleri deyip,başıma kaktığı için sattım...Hisselerini münasip bir yerine sok.Daha önce senin için çok şey yazdım,çizdim...uzatmaya gerek yok...zalimler için yaşasın cehennem.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

3. Sn Ercanbay afiyettesiniz inşallah,çoktandır yazmıyorsunuz,umarım iyisinizdir.

4.  Alıntı Originally Posted by oguzpam Yazıyı Oku
    Sn Ercanbay afiyettesiniz inşallah,çoktandır yazmıyorsunuz,umarım iyisinizdir.
    Merhaba,

Değerli Oğuz kardeşim, doğruları yazınca, insanlar rahatsız oluyor. İnsanlar rahatsız olunca, bizi de rahatsız ediyorlar. Aslında yazasım vardı da, bulaşmayayım dedim. Sen bir nevi beni dürtmüş oldun.

Kemal Bey rahatsız oldu, bildiri yayınladı...

Çok saygı duyduğumuz Dr. Abi rahatsız oldu, en son şunları yazdı;

"sende dahil hiç birinizi borsa yatırımcısı olarak görmemekteyim. sizleri komşu bahçesinden meyva çalan hırsızlara benzetmekteyim. "

Duyduğumuz saygıya karşın bunu yazmış...

Peki bizi ne olarak görüyorsun Abi?

Aslında, haksız sayılmazsın da.

Ben kendi adıma cevap vereyim, benden yatırımcı elbet olmaz...Benden olsa olsa, iri kıyım bir DANA olur.

12 sene bir hisseye yatırım yapacaksın, kuruş temettü ve bedelsiz almayacaksın, Bir de yatırımcıyım diyeceksin...

Dünya finans bilginleri, uzun vadeli yatırımı 2-10 yıl (en fazla), Türkiyede 2-5 yıl ile sınırlayacaklar, ben 12 senedir bekleyeceğim, bak hele.., Beyefendi Maximum dahil kimseyi "Yatırımcı olarak görmemekteymiş..."

Yesinler seni...

Sana saygıda kusur etmedik. Çıkışanlar oldu ama, sana herkes saygı duydu...

Sen dünya-yaşam ekseninden kopmuşsun. 22 senedir Amk hissesinde tutuklu kalmış, çıkmak için bir çare bulamamış ve nihayetinde, Stockholm sendromuna kendini kaptırmışsın.

Ben Kemal Zorlu için, büyük haksızlığa uğramıştır, iyi bir yöneticidir, krizleri iyi yönetmiştir ve bütün davalarında haklıdır, diye defalarca söyledim.

Eleştirdiğim neydi?

Haber akışı, yatırımcısına karşı olan duyarsızlığı, şirketlerin karmaşık yapısı.., Haksız mıydım?

Nitekim arka arkaya cezaları aldı!

22 seneden sonra, sence vakti gelmedi mi?

"İncir kuşları, paradoxlar, paradigmalar...vs.vs" Laf salatası, ne okumaya ne dinlemeye değer...

12 sene kalmışım, beni "komşu bahçesinden meyve çalan hırsızlara benzetiyor" muş.

Yatırım algısına bak.

Sen de 2 çift laf et artık Kemal Zorlu'ya... "Kemal'cim, 22 senedir bekliyorum, 22 sene önce o paraya Gaziemir'de 20 dönüm arsa alırdım..." falan de. "Ölmeden şu yatırımımı nakite çevirmek istiyorum..." falan de.

Ben arka arkaya yazdım, banka ile ilgili açıklamalar ve grubu öven açıklama geldi.

Senin yazıların ancak, "Bu 22 seneliği, bir 22 sene daha götürürüz..." düşüncesi getirir.

Adam kriz bekliyordu, kriz çıkmayıp, hisse gitmeye başlayınca, kendi kriz çıkardı...

Şimdi neyi bekliyor? S&P'nin Moody's in Fitch'in Türkiye için öngördüğü kriz gerçekleşir mi diye bekliyor. Çok bekler de, 5 seneden 22 senelik yatırımcıya kadar nasıl kurtulurum diye onun hesabını yapıyor.

Adamı Allah(C.C.) ye havale ediyorlar, beddua seansları diyorsun. Adama kimsenin gücü yetmiyor ki. "O" doğru adres.

Dr Abimiz bir de Şöyle demiş;

"bu formda , iyi niyetle bazı sorulara cevap vermiye çalışıyorum. hiç ard niyet ,veya başka kimliklerin sesi olmadan . cevabı alanlardan hiç bir teşekkür almadım."

Akıl tamamen gitmiş...Eplas'da 650 sayfa var, daha önce 2 sefer 600 sayfa da arşıve gitti. 2 sefer 350 şerden 700 sayfa da Mazhar Holdingten arşive gitti. 153 sayfa da burada var. Her sayfada da bir düzine gönderi var.

Bildiğim 2700 sayfa içerisinde en az 500 teşekkür almıştırsın. Belki seni öbür tarafta 1 tanesi kurtaracak, 100 tane de "Allah Razı Olsun" almıştırsın.

İnsanlara son derece kaba olmana karşın, insanlar yine, yaşına ve bilgine hürmeten, hakaret etmiyorlar.

Sen de 22 seneden sonra, biraz hakkını aramaya başla derim...

12 sene beni DANA yaparsa, düşün bakalım seni ne yapar..?

Oğuz kardeşim, sana yazdım ama başka yerlere gitti kusura bakma. Sorunun cevabına gelince;

Çok şükür kardeşim. Hamdolsun iyiyim. Allah(C.C.)hepinize sıhhat ve afiyet versin.

Saygı ve selamlarımla,

5.  Alıntı Originally Posted by ercanbay Yazıyı Oku
    Merhaba,

Değerli Oğuz kardeşim, doğruları yazınca, insanlar rahatsız oluyor. İnsanlar rahatsız olunca, bizi de rahatsız ediyorlar. Aslında yazasım vardı da, bulaşmayayım dedim. Sen bir nevi beni dürtmüş oldun.

Kemal Bey rahatsız oldu, bildiri yayınladı...

Çok saygı duyduğumuz Dr. Abi rahatsız oldu, en son şunları yazdı;

"sende dahil hiç birinizi borsa yatırımcısı olarak görmemekteyim. sizleri komşu bahçesinden meyva çalan hırsızlara benzetmekteyim. "

Duyduğumuz saygıya karşın bunu yazmış...

Peki bizi ne olarak görüyorsun Abi?

Aslında, haksız sayılmazsın da.

Ben kendi adıma cevap vereyim, benden yatırımcı elbet olmaz...Benden olsa olsa, iri kıyım bir DANA olur.

12 sene bir hisseye yatırım yapacaksın, kuruş temettü ve bedelsiz almayacaksın, Bir de yatırımcıyım diyeceksin...

Dünya finans bilginleri, uzun vadeli yatırımı 2-10 yıl (en fazla), Türkiyede 2-5 yıl ile sınırlayacaklar, ben 12 senedir bekleyeceğim, bak hele.., Beyefendi Maximum dahil kimseyi "Yatırımcı olarak görmemekteymiş..."

Yesinler seni...

Sana saygıda kusur etmedik. Çıkışanlar oldu ama, sana herkes saygı duydu...

Sen dünya-yaşam ekseninden kopmuşsun. 22 senedir Amk hissesinde tutuklu kalmış, çıkmak için bir çare bulamamış ve nihayetinde, Stockholm sendromuna kendini kaptırmışsın.

Ben Kemal Zorlu için, büyük haksızlığa uğramıştır, iyi bir yöneticidir, krizleri iyi yönetmiştir ve bütün davalarında haklıdır, diye defalarca söyledim.

Eleştirdiğim neydi?

Haber akışı, yatırımcısına karşı olan duyarsızlığı, şirketlerin karmaşık yapısı.., Haksız mıydım?

Nitekim arka arkaya cezaları aldı!

22 seneden sonra, sence vakti gelmedi mi?

"İncir kuşları, paradoxlar, paradigmalar...vs.vs" Laf salatası, ne okumaya ne dinlemeye değer...

12 sene kalmışım, beni "komşu bahçesinden meyve çalan hırsızlara benzetiyor" muş.

Yatırım algısına bak.

Sen de 2 çift laf et artık Kemal Zorlu'ya... "Kemal'cim, 22 senedir bekliyorum, 22 sene önce o paraya Gaziemir'de 20 dönüm arsa alırdım..." falan de. "Ölmeden şu yatırımımı nakite çevirmek istiyorum..." falan de.

Ben arka arkaya yazdım, banka ile ilgili açıklamalar ve grubu öven açıklama geldi.

Senin yazıların ancak, "Bu 22 seneliği, bir 22 sene daha götürürüz..." düşüncesi getirir.

Adam kriz bekliyordu, kriz çıkmayıp, hisse gitmeye başlayınca, kendi kriz çıkardı...

Şimdi neyi bekliyor? S&P'nin Moody's in Fitch'in Türkiye için öngördüğü kriz gerçekleşir mi diye bekliyor. Çok bekler de, 5 seneden 22 senelik yatırımcıya kadar nasıl kurtulurum diye onun hesabını yapıyor.

Adamı Allah(C.C.) ye havale ediyorlar, beddua seansları diyorsun. Adama kimsenin gücü yetmiyor ki. "O" doğru adres.

Dr Abimiz bir de Şöyle demiş;

"bu formda , iyi niyetle bazı sorulara cevap vermiye çalışıyorum. hiç ard niyet ,veya başka kimliklerin sesi olmadan . cevabı alanlardan hiç bir teşekkür almadım."

Akıl tamamen gitmiş...Eplas'da 650 sayfa var, daha önce 2 sefer 600 sayfa da arşıve gitti. 2 sefer 350 şerden 700 sayfa da Mazhar Holdingten arşive gitti. 153 sayfa da burada var. Her sayfada da bir düzine gönderi var.

Bildiğim 2700 sayfa içerisinde en az 500 teşekkür almıştırsın. Belki seni öbür tarafta 1 tanesi kurtaracak, 100 tane de "Allah Razı Olsun" almıştırsın.

İnsanlara son derece kaba olmana karşın, insanlar yine, yaşına ve bilgine hürmeten, hakaret etmiyorlar.

Sen de 22 seneden sonra, biraz hakkını aramaya başla derim...

12 sene beni DANA yaparsa, düşün bakalım seni ne yapar..?

Oğuz kardeşim, sana yazdım ama başka yerlere gitti kusura bakma. Sorunun cevabına gelince;

Çok şükür kardeşim. Hamdolsun iyiyim. Allah(C.C.)hepinize sıhhat ve afiyet versin.

Saygı ve selamlarımla,

Sayın ercanbay merhaba. Sizi uzun bir aradan sonra görmek çok memnuniyet verici. Yazılarınıza ''İNSANLARIN'' rahatsız olduğundan bahsetmişsiniz. Bence bizler son derece memnunuz, yazılarınızı büyük takdirle okuyoruz. Rahatsız olanlar bence ; insan olmayan tetikçi, gömlekçi,ayakçı ve yalayıcılardır. Bende çok uzun süre hissede çaresizce hapsolsam,menopoza girmiş kadınlar gibi saçma sapan gerekçelerle etrafa saldırırdım.

Siz bakmayın onlara. Patronla ilgili yazdıklarınıza harfiyen katılıyorum. Şahıs kesinlikle ard niyetli,ancak yinede kazacağız. Selamlar.

6. Sayın ercanbay elinize ,dilinize sağlık. Sizi ayakta .

7. Sn ercanbay Allah sağlığımıza zeval vermesin.elinize sağlık,çok güzel yazmışsınız.Dr abi de sanırım 150 yaşına kadar yaşayacağını zannediyor.

8. Sayın ercanbay selamlar. Şimdi kafası basmayanlar bana yandaş diyecekler önemli değil ben her zaman doğrunun yanında oldum. Bu mesele ancak bu kadar iyi anlatılır ama anlayanlara. Zorlu ben senin var ya ...!

Sayfa 153/499 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203253 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •