Sayfa 328/1000 İlkİlk ... 228278318326327328329330338378428828 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 2,617 - 2,624 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XI

TCMB: Genişleyici parasal ve mali politikalar ile aşılama sürecinde yaşanan olumlu gelişmelerin etkisiyle küresel büyüme görünümünde iyileşme ve uluslararası emtia fiyatlarında artış görülmektedir

TCMB: Diğer taraftan, finansal koşullardaki sıkılaşmayla birlikte yavaşlayan kredi büyümesi son dönemde bir miktar yükseliş eğilimi sergilemiştir

TCMB: Salgın döneminde sağlanan yüksek kredi büyümesinin birikimli etkileriyle güçlü seyreden iç talebin yanı sıra ithalat fiyatlarındaki artışlar cari işlemler dengesini olumsuz etkilemeye devam etmektedir

TCMB: İktisadi faaliyet güçlü bir seyir izlemektedir. Salgına bağlı kısıtlamaların hafifletilmesiyle hizmetler ve bağlantılı sektörlerde iktisadi faaliyetin artması beklenmektedir.

TCMB: Öte yandan, bazı sektörlerde belirginleşen arz kısıtları ile gerçekleştirilen ücret ve yönetilen fiyat ayarlamaları, orta vadeli enflasyon görünümü üzerindeki önemini korumaktadır

TCMB: İç talep koşulları, döviz kuru başta olmak üzere birikimli maliyet etkileri, uluslararası gıda ve diğer emtia fiyatlarındaki yükseliş ve enflasyon beklentilerindeki yüksek seviyeler, fiyatlama davranışları ve enflasyon görünümünü olumsuz etkilemeye devam etmektedir

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Tcmb bir hafta vadeli repo faiz oranını 200 baz puan artırdı, %19,00 (beklenti %17,00, önceki %17,00)
    Ben de reis gibi yüksek faize karşıyım.
    Reisin faiz artışı hususunda düşünceleri ne acaba? Merakla takip ediyor olacağım.

3. çıkışın 50% fibosundayız. 7.33

iyiki faize alerjisi var reisin, birde alerjisi olmasa ne olacak bilmiyorum valla..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

5. ezdirmeyecekti.. püre oldu

Selam millet.
    Bir bakiim dedim.
    Siz siz olun benim yaptığımı yapmayın kendi yaptığınızı hiç yapmayın

Akıllanmıyoruz. Dolartl işlem yapmam dedim Eurpln yapıyoruz.
    Ördeğin renklisi.
    6 pozisyonum var hepsi terste.

Bol para sapıtmadıkça kazanır mirim.
    3 5 de dikkat edecek.
    Ordan döner burdan döner.
    He döner , burdada ayran var.

Gİdeyim birde viopa bakiim
    Kİmler var ne yapıyorlar.
    Al sat yangelip yatma.
    Kaldırım tavsiyesidir.

ben de yöneteyim bu şekilde , damat reisin suçu neydi..!
    berat reisi özledik..
    düzeldi mi şimdi ekonomi , naci ağbal dahi mı oldu..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

8. yüksek oktanlıların istediği şimdilik oldu .. timothy asshole tweet atmıştı zaten

madalyonun diğer tarafında yüzde 30 lara dayanan kredi faizleri var maalesef..
    ytd..

Sayfa 328/1000 İlkİlk ... 228278318326327328329330338378428828 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •