Sayfa 446/1002 İlkİlk ... 346396436444445446447448456496546946 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 3,561 - 3,568 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - V

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,299
     Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Dünyanın bilmem kaçıncı büyük ülkesi ve ekonomisiyiz diye riv riv edenler, İstanbul borsasnın dünkü çöküşü hakkında gıkları çıkmadı...
    Sonra, diyorlarki yastık altında ve yurtdışında neyiniz varsa çıkarın,ülkenize getirin , ekonomiye kazandırın..
    Bu kafayla,ancak Nahcoin alırsınız..!!..
    Borsa bu gidişle yatırımcı bulamayacak,çünkü devamlı gözleri ky cebinde,zaten yabancı kaçmış gitmiş borsa katlamış,ilginç,çok düşene takılmadığın sürece işler kesat,mesela BJK almıştım çok düştü diye önceden yazmıştım,6.90 maliyetlen,6.35 stoplossum vardı devreye girdi yarısını postaladım,bugün 5.78 yaptı oradan dönüş yaptı 5.80 sattığımdan fazlasını aldım 6.65 çoğunu okuttum 6.60 maliyetlen,dün dalga geçmiştin,bugün 4/3 gönderdim 3/1 kaldı,kalsın bir kenarda,neyse 3 cıvarından kağıt 13.50 yapıyor peşi 5.78'e iniyor,bunun bütün kulüpler yapıyor,lig bittiği an güm,tamamda FB-TS neden pirimliydi ona aklım ermedi,23 gören FB 35 gösterdi,iddiasıda yoktu,TS'de öyle,GS ortada,yani BJK yemlik oldu,yapanda tahtacı,adamlar kurt,dibini bulana kadar indirip sonra ateşliyorlar,çoğu kağıtlarda öyle,inmez denilen kağıtlar borsanın sert satışında tabanlıyor,bu ortamlar ky'lara göre değil,zaten paraları kısıtlı,olanıda tırtıklıyorlar...Ben sanmıyorum yastık altından çıkarın ekonomiye katkı sağlayın vatandaş namına deyimlerine,çünkü millet olarak devlete güvenilmiyor,iktidara yakın olanlar dahil,çok azı buna inanır,üstelik bu ortamda güvenilir birşey kalmadı,128 milyar dolar kayıbından sonra sağır sultan bile bunu duydu,üstelik bu devede kulak,iç-dış borç 1 trilyon 300 milyar dolar olmuş 19 senede,220 milyar dolardan buraya çıkmış,herkes 450 miyar dolar dış borcu konuşuyor,iç es geçiliyor,tam takır,tımtıkır hazine,128 milyar dolarlan 128.000 fabrika yapılırdı,bunun yanında işsizlik fonu,ihtiyati akçe,varlık fonunun vslerini es geçtim,adamlar resmen ülkeyi soymaya,batırmaya gelmiş,yazık bu ülkeye,sorgudan korkulduğu için,önce asker peşinden yargı tasviye edildi,korku salındı vatandaşa,ama mızrak artık çuvala sığmıyor,eden ettiğini bulur mutlak,bu Dünyadan hesap vermeden öteye geçiş yok,ilahi adalet mutlaka tecelli eder...Borsadan hisselerden girdik ekonomiden çıktık

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,299
     Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Sizin kara kitapta tünelin ucu gözüküyor mu?
    Bu mayıs ayındaydı öngörüm,olmadı,yanlız nisan mayısta hiç iyi geçmedi,yani eli tetikte gibi herşey,yani aniden herşey ters yüz olabilir.Türk milletinde ise çareler tükenmez, bitmez,yeterki özüne dönsün kısa zamanda kabuslar atlatılır,10.000 yıllık milletiz MU'yu saymasak,MU ise 200.000 yıllık.Atamız MU ile çok ilgilenmişti ama ömrü yetmedi,oda geleceği görürdü ona göre kurgulardı herşeyi

Türkiye Varlık Fonu(TVF) Yönetimi Anonim Şirketi Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Aydın görevden alındı. Aydın'ın yerine Ziraat Bankası Genel Müdürü Alpaslan Çakar atandı.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,299
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Türkiye Varlık Fonu(TVF) Yönetimi Anonim Şirketi Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Aydın görevden alındı. Aydın'ın yerine Ziraat Bankası Genel Müdürü Alpaslan Çakar atandı.
    Yapboz moda oldu son yıllarda

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Hükümet- Mafya atışması,Cem Karaca'nın şarkısını hatırlatıyor..
    Çete çete içinde, çete çeteye karşı..

Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Borsa bu gidişle yatırımcı bulamayacak,çünkü devamlı gözleri ky cebinde,zaten yabancı kaçmış gitmiş borsa katlamış,ilginç,çok düşene takılmadığın sürece işler kesat,mesela BJK almıştım çok düştü diye önceden yazmıştım,6.90 maliyetlen,6.35 stoplossum vardı devreye girdi yarısını postaladım,bugün 5.78 yaptı oradan dönüş yaptı 5.80 sattığımdan fazlasını aldım 6.65 çoğunu okuttum 6.60 maliyetlen,dün dalga geçmiştin,bugün 4/3 gönderdim 3/1 kaldı,kalsın bir kenarda,neyse 3 cıvarından kağıt 13.50 yapıyor peşi 5.78'e iniyor,bunun bütün kulüpler yapıyor,lig bittiği an güm,tamamda FB-TS neden pirimliydi ona aklım ermedi,23 gören FB 35 gösterdi,iddiasıda yoktu,TS'de öyle,GS ortada,yani BJK yemlik oldu,yapanda tahtacı,adamlar kurt,dibini bulana kadar indirip sonra ateşliyorlar,çoğu kağıtlarda öyle,inmez denilen kağıtlar borsanın sert satışında tabanlıyor,bu ortamlar ky'lara göre değil,zaten paraları kısıtlı,olanıda tırtıklıyorlar...Ben sanmıyorum yastık altından çıkarın ekonomiye katkı sağlayın vatandaş namına deyimlerine,çünkü millet olarak devlete güvenilmiyor,iktidara yakın olanlar dahil,çok azı buna inanır,üstelik bu ortamda güvenilir birşey kalmadı,128 milyar dolar kayıbından sonra sağır sultan bile bunu duydu,üstelik bu devede kulak,iç-dış borç 1 trilyon 300 milyar dolar olmuş 19 senede,220 milyar dolardan buraya çıkmış,herkes 450 miyar dolar dış borcu konuşuyor,iç es geçiliyor,tam takır,tımtıkır hazine,128 milyar dolarlan 128.000 fabrika yapılırdı,bunun yanında işsizlik fonu,ihtiyati akçe,varlık fonunun vslerini es geçtim,adamlar resmen ülkeyi soymaya,batırmaya gelmiş,yazık bu ülkeye,sorgudan korkulduğu için,önce asker peşinden yargı tasviye edildi,korku salındı vatandaşa,ama mızrak artık çuvala sığmıyor,eden ettiğini bulur mutlak,bu Dünyadan hesap vermeden öteye geçiş yok,ilahi adalet mutlaka tecelli eder...Borsadan hisselerden girdik ekonomiden çıktık
    Gençler siz 90 ları bilmezsiniz diye diye 90 lara getirdiler ülkeyi 90 larda borsa çok volatil, 3-5 spekülatif hisseyi 1 e 10 götürdükleri, dev şirketlerin ciddi iskontolu olduğu dönemlerdi.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Hükümet- Mafya atışması,Cem Karaca'nın şarkısını hatırlatıyor..
    Çete çete içinde, çete çeteye karşı..
    En son; "Cafer getir peçete" mi diyeceğiz, peçete kurtarır mı?

Sayfa 446/1002 İlkİlk ... 346396436444445446447448456496546946 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •