Sayfa 3/57 İlkİlk 123451353 ... SonSon
Arama sonucu : 454 madde; 17 - 24 arası.

Konu: MTRKS - Matriks Bilgi Dağıtım Hizmetleri A.Ş.

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1.  Alıntı Originally Posted by loyloy Yazıyı Oku
    normal hisse alımı gibi gireceksiniz mtrks.he kodu
    Akbank'ta ne halka arz menüsünde nede dediğiniz gibi hisse alır gibi çıkmıyor. Akyatırımı aradım, niye yok bu dedim, cevap bile vermedi kaç adet istiyorsunuz ben burdan gireyim dedi 21 adet girdirdim. Bu aracı kurumlar nasıl iş yapıyor anlamadım Hadi hayırlısı.

2. İş bankasından yapabilen varmı, mobilden giriyorum olmuyor ne hisse kodu ile ne de halka arz giriş menüsünden.

is bankasina kaldiysaniz yandiniz. baska bir banka ya da araci kurumdan isleminizi tamamlamanizi oneririm

bu arada

10.30 /13.00 arasi talep girisi olacaktir. IKG (iptale kadar gecerli emir tipini secmeyi unutmayalim) tahtasi acilmis MTRKS ! 10.30 itibariyle giris yapilabilir

Alıntı Originally Posted by teamsah Yazıyı Oku
    İş bankasından yapabilen varmı, mobilden giriyorum olmuyor ne hisse kodu ile ne de halka arz giriş menüsünden.

4.  Alıntı Originally Posted by teamsah Yazıyı Oku
    İş bankasından yapabilen varmı, mobilden giriyorum olmuyor ne hisse kodu ile ne de halka arz giriş menüsünden.
    mobilden değil, normal internet bankacılığından yapın, ben emrimi girdim.

5.  Alıntı Originally Posted by teamsah Yazıyı Oku
    İş bankasında web sitesinden giriş yapıp, halka arz bölümünden emir vermeniz gerekiyor. Önceki halka arzda, müşteri hizmetleri bu yönde bilgi verdi.

6. Ziraat bankasından hisse alır gibi emir verdim. Halka arz talep giriş butonundan yapamadım. Ziraat bankasından başvuru yapan var mı

7.  Alıntı Originally Posted by teamsah Yazıyı Oku
    Biraz önce iş bankası web sitesinden giriş yaptım, halka arz menüsünden emir verdim. Normal hisse alım ekranında görünmüyordu, halka arz ekranında göründü.

tahmınen kac lot gelır acaba.

Sayfa 3/57 İlkİlk 123451353 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •