Sayfa 13/131 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon
Arama sonucu : 1048 madde; 97 - 104 arası.

Konu: küçük yatırımcı pörtföyü

Uzunciysaniz problem yok altın çıkarıyor tahta tek handikabı varlık fonu

2.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    https://resmim.net/i/ASsYc

hemen kendini toplayıp bulut üstüne atan hisselerden ama 27.72 deki mavi üst direnci kırmadan hissede bir şey beklememeli
    sayın nilkiz.algyo 26.25 maliyetli portföyümde.32.3 çıktı değerlendiremedim.uzun vadeli tutuyorum.uzun zamandır döviz tutuyor.ilk defa eorobondu erken bozdurdu.kısa vadeli eurobond aldığı söyleniyor.yönetim yurt dışı yatırımlara ağırlık vereceğini belirtmişti(londra-paris gibi kira getirisi yüksek lokasyonlar).moskava yatırımı (6milyon dolar) bence öncü yatırım.büyük rakam değil.sonunda şirket hareketlenmeye başladı.(yatırım).benim sizden bir ricam var.erbosan grafiğiyle karşılaştırsanız.sanki bazı benzerlikler var.başarılar ve hayırlı kazançlar.saygılarımla.

3. Nilkiz abi basarilar. Vestel nereden döner? Son 7 işlem gününde para girişi var ama kağıt gitmiyor. Gerçi oncesinde gitti gözüküyor ama fk 7 altına indi.

Bilançosuna konsolide vesbe de işler iyi. Kendi işleri Manisa ihracat oranlarına göre iyi.

3 tane yurt dışı iştirakı da bilancosuna konsolide olmuş.

Beyaz esyasinda yüzde 52 kapasite artışı olacak 3 yıl içinde.

İlk defa tamamen tek hissedeyim. Temettü sigortası da olduğu için rahatım.

Net yüzde 18,76 verimim olacak. Maliyet 31,86.

Bekler durur ara ara eklerim.

"politikada hiçbir şey kazayla olmaz. olmuşsa, öyle planlanmıştır."
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

1 numara hissede son dökmenin yapıldığı yıllardır insanların bezdirildiği yer mesela senin devadan ayrıldığın yer.

2 teknikçinin girmesi gereken yer içerden haber alınmış muhtemelen hem bilanço hem temettü 18 lıra kasım gibi

3 artık kesin gir noktası 22.5 ler bu sene çok para kazanma noktası

4 haberin geldiği yer kağıt 32 lira şimdi ne oluyor.

ara formasyonla göstergeler soğutuluyor 18 22den alanlar ve karı beğenenler satıyor yeni alıcılar geliyor.

8. sayın nilkiz ,Küçük yatırımcı sayfası hayırlı olsun...

Sayfa 13/131 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •