Sayfa 166/166 İlkİlk ... 66116156164165166
Arama sonucu : 1322 madde; 1,321 - 1,322 arası.

Konu: ARCLK - Arçelik A.Ş.

Vestel forumuna bekleriz arkadaşlar eğlence var hem de peruklu patronun hissesi

Alıntı Originally Posted by kelebekx Yazıyı Oku
    5 yıldır taşıyorum.

Varlığımın üçte birini thy'den 12 liradan, üçte birini de tüpraştan 108 liradan satarak bu bahsettiğin hayale getirdim kattım.

Hiç pozisyonumu değiştirmezsem şu an en az 5-6 kat daha büyük portföyüm olacaktı. Ki bu da Arçeliğin bugün 1000 TL olması demek.

O kadar büyük bir hayal kırıklığı yaşattı ki fabrikalarının üstüne meteor düşse zerre üzülmem.

Allah belasını versin.
    Bazı şeyleri bilemezsin o ayrı lakin hisseyi ilk aldığında 1 ay kritik iyi gözlemek lazım sizde anladığım kadarıyla teknik analiz bakmamışsınız kaldı ki 5 yıl diyorsunuz normal değil benim uzun beklediğim hisse 3,5 yıl teknik analizi dikkate alsaydınız şuan ki durumda olmazdınız gerektiğinde satmasını bilmek gerekir ayrıca zararına satmakta ayıp değildir siz bakmayın o değer yatırımcısıyım yada temettü yatırımı yapıyorum diyen kerizlere onlar kerizin en büyüğüdür ast olan temel analiz iyiyse teknik analiz temel analizin önündeyse ralli ve ralliler yaşar döngü devam eder ytd.

Sayfa 166/166 İlkİlk ... 66116156164165166

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •