Sayfa 69/1002 İlkİlk ... 1959676869707179119169569 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 545 - 552 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIII

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Bak oda iyi
    Filimlerde olur ya.
    Mermileri sıkar, mermi biter. Sonra elindeki silahı düşmana doğru fırlatıp kaçar.

3.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Borsayı iyi şamarlıyorlar,ama dövizde bundan nasibini alıyor onu anlamadım,acaba hangi mermileri kullanıyorlar şarjör boş
    Korku, insana neler yaptırıyor canlı canlı görüyoruz. Bizim ülkede ekonominin başında dünyanın en iyi ekonomisti bile olsa haddini aşamaz. Hele bir de doğruları söyleyerek fikir beyan ederse tekmeyi yer. Ağanın şeyinin üzerine şey olmaz gibi bir söz vardı galiba, işte öyle bir şeyler.

Yalnız bugün piyasa hareketlerine bakıp dökülen çok olacak. Şahane bir oyun oynanıyor. Sabreden son bir yılın ekmeğini çıkaracaktır diye düşünüyorum. Ekran hareketleri çok iz bırakıyor. Hiç bir şekilde yatırım önerisi değildir.

Bana niçin gomünistsin diyorlar işte bu sebeblen, bazıları ön kapıdan ahali ise arka kapıdan, kaymakamlığa girdiği için.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

5. Post

Sanki apartman binası,bence tabelası da olmasa hiç devlet binası hüviyeti yok görünüyor?
    Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

Korona virüs haritası güncellendi , il bazlı artık iki doz aşı olanların yüzdeleri gösterilecek .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7.  Alıntı Originally Posted by vivatrader Yazıyı Oku
    Son bir ayda Demir fiyatları tepetaklak, %50 düştü

Demir fiyatlarını mazeret gösterip fiyatları ikiye katlayanlar aynı şeklide düşürür mü?

Tabii ki düşürmez.

Ev fiyatları çok yüksek diye söylediğimizde "dünyada kereste fiyatları kaç dolara yükselmiş bilioonuz muu?" diyenlere hatırlatayım kereste fiyatları demirden daha çok düştü.

Kereste fiyatları son üç ayda 1672 dolardan 580 dolara kadar düştü. Fiyatları düşürmezsiniz biliyorum ama maliyet diyeceksiniz ya hatırlatayım dedim...
    “First of all, never play macho man with the market. Second, never overtrade.” – Paul Tudor Jones

Dow -902
    S&P -2.65%
    Türkiye etf -2.88%

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 69/1002 İlkİlk ... 1959676869707179119169569 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •