Sayfa 118/1002 İlkİlk ... 1868108116117118119120128168218618 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 937 - 944 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - VI

BOTAŞ, Kasım ayına ilişkin satış tarifesini yayımladı. Buna göre Ekim ayının ardından Kasım'da da konut abonelerinin tarifesi değişmezken, sanayi ve enerji santralleri tarifelerine yüzde 40'ın üzerinde zam yapıldı.

Kasım ayı sanayi aboneleri için geçerli olacak tarife ise önceki tarifeye göre bin metreküp doğalgaz için yüzde 48,4 artışla 3.500 lira, elektrik üretim santrallerinin kullandığı bin metreküp doğalgaz için ise yüzde 46,8 artışla 4.000 lira oldu.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

3. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

4.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Daha ne baldızlar vardır......
    “Ey kahraman Türk kadını! Sen yerde sürünmeye değil, omuzlar üzerinde göklere yükselmeye layıksın”
    Mustafa Kemal ATATÜRK

5.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Günaydın.......
    “Ey kahraman Türk kadını! Sen yerde sürünmeye değil, omuzlar üzerinde göklere yükselmeye layıksın”
    Mustafa Kemal ATATÜRK

PÜİS: Uluslararası fiyat artışları ve dolar kurundaki yükselişe bağlı olarak 02.11.2021 salı gününden geçerli olmak üzere Otogaz grubunda 48 kuruş zam beklenmektedir

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,464
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    PÜİS: Uluslararası fiyat artışları ve dolar kurundaki yükselişe bağlı olarak 02.11.2021 salı gününden geçerli olmak üzere Otogaz grubunda 48 kuruş zam beklenmektedir
    Bu gidişle gaz benzine eşitlenecek gibi,ucuz gaz artık tarihe karışacak,ev tüpü ise 200 olur,19 sene önce ev tüpü 15 tl idi,devamlı hersene %50 zam yapmışlar,hani ireis nereden nireye diyorduya aynen öyle oldu,ama bu sefer katlamalı oldu herşey.

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Sayfa 118/1002 İlkİlk ... 1868108116117118119120128168218618 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •