Sayfa 704/782 İlkİlk ... 204604654694702703704705706714754 ... SonSon
Arama sonucu : 6253 madde; 5,625 - 5,632 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Bak gercekten samimi olsan Ali Pandir ile de konustum Haydar acunla da cogu kisiyle gosterirdim ama degmez seni inandiracam diye ugrasamam, zaten ozel gorusmeleri de gelip burada ifsa edemem yok oyle oturdugn yerden armut pis agzima dus , mahkemelik olana kadar ugrastik !! Sirket sirket olsa overiz , sirket diye bir sey yok ortada troll musun nesin dunyadan haberin yok rastgele yatirim yapmissin seni uyandiracK degilim . ( soylediklerim sirketin borsa fiyatindan bagimsizdir artar azalir bunu spek belirler)
    Ben senin doğru söylemediğini kanıtlayacağım. Troll kim belli olacak. Yurt dışından at tut hisseyi karala yağma yok. Bunun için utanacaksın.

2. Maximetu MAC portföy yöneticisiyle görüşmüş olduğunu söylüyor. Güya onu da "kazıklamışlar" kendi deyimine göre. Şimdi Kasım'dan Aralık'a Tekfen'in MAC fonu portföyündeki değişim oranına bakalım:

Oran %7,27'den %8,02'ye çıkmış.
    Bir de Aralık'tan Ocak'a bakalım:

Oran %8,04'ten %8,41'e çıkmış.
    MAC yöneticisi kazıklandığını bildiği halde portföyde Tekfen'in oranını arttırıyor öyle mi? Hadi oradan tozol burdan. Doğru söylemiyorsun. Kağıdı yeteri kadar toplayamadınız değil mi alttan? Doğru bir şey söylediğin yok milleti uyutuyorsun ancak. Aynı zamanda fon yatırımcılarına da zarar veriyorsun uyarmış olayım...

3.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Mutlu olurum yanilmaktan , ama bana somut verilerle sen hatalisin sirket duzgun is yapmistir diyebil!!

Bak sirayla yazayim , Socar polymer satin Alma surecine bak , Toren Gaza bak , Azfen bilancolarina bak , yurtdisi insaat zararlarina bak , kardesim sana veri ile konusuyorum kicimdan sallamiyorum. Ac bak genel kurul tutanaklarina gecmis sorulara verilen cevaplari oku , Azerbaycan stadi santiyesinden sene sonu aliriz denilen 55 milyon dolar nerede onu da deyiver!! Bak madem MAC fonu almissin , Haydar Bey e de ulasabilir sorabilirsin tekfen yatirimcilari size ulasip boyle seylerden bahsettiler mi diye soradabilirsin ; Kim oldugunu bilmedigim guvenmedigim icin senle yazismalarimi paylasmayacagim ancak bu forumda kader ortakligi yaptigim insanlar bu bilgilere sahipler!! Sen utan once bilgin olmadan gelip burada insanlari sucladigin icin !!! Ben sirketi kotulemiyorum ben sirketi yonetenlerin nasil kotu insanlar olduklarini sirketi nasil ic ettiklerini sizi bizi nasil nasil kandirdiklarini yaziyorum ama anlamazsin duvara konusuyoruz!! Cok bilmis arkadas sana 2 soru soruyorum , Ali Pandir ve Cansen Basaran neden istifa etti ?? Cevabin var mi , yoksa bos konusma burada
    Beni ilgilendirmez. Veriler burada. Ya yalan söylüyorsun, ya da MAC yöneticisi bile seni kale almamış, gülmüş geçmiş. Adamın adını da kullanıp kullanıp duruyorsun. Ayıp artık şirketi karalama MAC yöneticisinin de adını kullanarak. Derdin varsa yatırımcı ilişkilerinden gör. Özür dileyeceğine hala cevap yazıyorsun.

4.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Sana israrla soyluyorum , ust duzeydeki insanlarla ne konustugumu atmayacagim,beni tahrik etme . Bombossun cunku !! Oradaki artis tekfen aldigi icin artis degil elinde patladigi icin yuzdesel artis. Nasil inanmak istiosan oyle inan , ne toplamasi kardesim ben bu sirkete bu saatten sonra 1 lot yatirim yapmam , olan da zarari ciktigi an basar giderim . Kagidi toplamak isteyen varsa 4 dolardan veriyim alsin hayrini gorsun yiyin birbirinizi!! Hisse toplayacak gucum olsa buralarda ne isim olur ����keske oyle biri olsam da buralara manipule etsem cunku sizin gibi yatirimcilar varken cok adam zengin olur ama ne yazik ki degilim gariban bi kucuk yatirimciyim
    Bırak bu ayakları. Verileri koyduk bitti. Sıkıysa sen de koyarsın elinde ne varsa. Fon yatırımcılarını zarara uğratmaktan vaz geç. Mış mişle işimiz yok. Ağzı olan sallıyor.

5. Al bunlar da portföye yeni alışlar. Adam kazıklandığı halde almaya devam ediyor diyorsun. Yalan söyleme artık. Şaka mısın sen? Biraz önce Haydar bey namuslu adam, doğru yere yatırım yapmışsın yazdın, sildin. Bunu koyunca. Ayıp kardeşim ayıp. Daha fazla rezil olma bence:

6.  Alıntı Originally Posted by onuncu köy Yazıyı Oku
    Al bunlar da portföye yeni alışlar. Adam kazıklandığı halde almaya devam ediyor diyorsun. Yalan söyleme artık. Şaka mısın sen? Biraz önce Haydar bey namuslu adam, doğru yere yatırım yapmışsın yazdın, sildin. Bunu koyunca. Ayıp kardeşim ayıp. Daha fazla rezil olma bence:
    Ortak

Gereksiz yere kendini yorma

Bu kağıdı uzun zamandır tutanlar ne olduğunu ve olmadığını bilir

Maxi ortağın söyledikleri doğru

İsteyen alır, istemeyen almaz

Burada zararı çok olan küçük yatırımcılar var

7.  Alıntı Originally Posted by balikci2 Yazıyı Oku
    Ortak

Gereksiz yere kendini yorma

Bu kağıdı uzun zamandır tutanlar ne olduğunu ve olmadığını bilir

Maxi ortağın söyledikleri doğru

İsteyen alır, istemeyen almaz

Burada zararı çok olan küçük yatırımcılar var
    Ben kağıdı tutmuyorum. Fonu tutuyorum. Kusura bakmayın da toplaşıp bu kağıdı açığa satanlar gibi davranıyorsunuz. Haydar bey de bu işin uzmanı...

8.  Alıntı Originally Posted by onuncu köy Yazıyı Oku
    Ben kağıdı tutmuyorum. Fonu tutuyorum. Kusura bakmayın da toplaşıp bu kağıdı açığa satanlar gibi davranıyorsunuz. Haydar bey de bu işin uzmanı...
    Günaydın ortak

Bilgi olsun diye yazıyorum

Açığa tutma kısa süreli yapılır

Forum da yazılı olanları okursan pek çok kişinin 3-4 yıldır yazdığını göreceksin

Haydar beye laf eden yok ama sen de onun kirvesi gibi davranıyorsun

İster al, ister sat ama burada huzursuzluk çıkartma

Herkes kendi düşüncesini Özgür bir şekilde ifade edebilir

Selam olsun sana

Sayfa 704/782 İlkİlk ... 204604654694702703704705706714754 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz