Sayfa 63/1004 İlkİlk ... 1353616263646573113163563 ... SonSon
Arama sonucu : 8028 madde; 497 - 504 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIV

Erdoğan: Ülkemizin bir cendereye sokulmak istenmesi bizim tarafımızdan engellenmiştir, biz buna müsaade etmeyeceğiz

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Erdoğan: Kur, faiz enflasyon sarmalında yaşamayacağız, bu sarmaldan çıkacağız

Erdoğan: Kur-faiz spekülasyonlarını ancak biz engelleriz

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

3. Vay arkadaş bir tanede muhalif röportaj koyda jnandirici olsun yaww.
    Master şefe devam hiç olmazsa fosforu korurum.

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Bant ve prompter işi tamam mı, malûm ben TV seyretmiyorum, nazar değer diye Reisin sesini bile dinlemiyorum, elimden geldiğince.
    Sakın ola valla sesini duyarsanız kafa gider alimallah yanlış yerlere gidersiniz.

Erdoğan: Ekonomik verilerimiz aslında zayıf değil ,gayet iyi durumda. Ülkemiz bu kısır döngüyü kırma noktasına gelmiştir

6. şaap vuruyor şeyin kafasına ama şey durmuyor gece 15 olur mu kelime ettikçe artıyor şey durmuyor

Erdoğan: Türkiye'ye uzun vadeli yatırım yapanlar her zaman kazanmıştır

Erdoğan: Döviz kurunda kalıcı istikrar, ihracat, turizm ve diğer hizmet gelirleri ile döviz kazanarak mümkün olabilir

8.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Erdoğan:...Ülkemiz bu kısır döngüyü kırma noktasına gelmiştir
    dediği 13,50 sanırım. kırmak üzere an itibarıyle..
    13,4883

Sayfa 63/1004 İlkİlk ... 1353616263646573113163563 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •