Sayfa 69/1004 İlkİlk ... 1959676869707179119169569 ... SonSon
Arama sonucu : 8028 madde; 545 - 552 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIV

1.  Alıntı Originally Posted by HRS Yazıyı Oku
    reisin saati 5 i 55 geçiyor bu nasıl canlı yav
    Bende ona odaklanmıştım arada çıkıyordum. Canlı çok canlı

2.  Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    2022 sonunda diyor 3600....2022 yılında alım gücü hakkın rahmetine kavuşarak enflasyonu düşürecekler sanırsam...Emeklilerin ikramiyesini arttırdık ya dedi, zati %40 arttırdıydım dedi, emekliler bi bardak soğuk su...

Tek asgari ücrete zam yapacaklar....
    Ama nasıl kıvrak manevra ile soruyu geçiştirdi. Aldı sazı gitti eskilere.... Maziden atiye felan. Kısaca emekli demek yük demek , zaten emekliler halinden memnun. Kime sorsak '' ALLAH bereket versin. Devletimize zeval gelmesin '' diyorlar.

Alıntı Originally Posted by kutsi Yazıyı Oku
    Böyle bir ekonomik uygulama ile geri seçilme ihtimali sıfır... en yumuşak tabirle... giderayak sermaye transferi gerçekleştiriyorlar..
    Bunlara hesap sormayıp helalleşiriz diyenlerin bende analarını ellerinden ! öperim haberleri olsun.

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    matriks dogruyu verirde ekran yok zabanan bakariz.
    döviz çiftlerinde, sadece genel bilgi edinmek için o dediğiniz gibi programlara bakılır. Oradan piyasadaki kotasyonların bilgisini göremezsiniz. Reuters üyeliğiniz yok ise , en azından iş yatırım veya ak yatırımın veya oanda'nın IG nin ciddi firmaların demo hesaplarını indirip oralardan takip edin. Investing'den de kur takip edilmez ...
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    Damat intikam alıyor, beni kovarsan bende seni indiririm bölümünü oynuyoruz şuan. Bakalım sonu nasıl bitecek.

Ulan Reyizi sevmeyeyimde ne yapayım ! Onun gerisinin kılı olan kadın görünümlü oluşumlar bebelerine süt alamaz durumdayken ben Alamandan 2.5 kat ucuza benzin alıp bilmem neyimde fındık kırıyorum.

Erdoğan: İlk gaz üretimini 2023 Ocak ayında Sakarya'da yapacağız. Doğalgazı çıkardıkça bunu vatandaşımızla çok daha farklı şekilde paylaşacağız

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Erdoğan: İlk gaz üretimini 2023 Ocak ayında Sakarya'da yapacağız. Doğalgazı çıkardıkça bunu vatandaşımızla çok daha farklı şekilde paylaşacağız
    Umarım boruyu k.çımıza sokmak gibi bir plan yoktur. Zaten yeterince yapıldı

Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 69/1004 İlkİlk ... 1959676869707179119169569 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •