Sayfa 277/412 İlkİlk ... 177227267275276277278279287327377 ... SonSon
Arama sonucu : 3293 madde; 2,209 - 2,216 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Rowing Yazıyı Oku
    holding su an yasadıgı kar rakamını hayal dahı edemezdı gemicilık olmasaydı . tahtacı da saskın durum da dedıgın gıbı 20 yıldır tıngır mıngır takılıyordu . fakat gemıye yapıla yatırım pandemı nedenıyle erken hasat edıldı . bu kımsenın beklemedıgı bır durumdu . su an hem yonetım hem tahtacı veya tahtacılar ne yapacaklarını bılemıyor . keza yatırımcılar da aynı . yıllardı 0.60 pddd gecememıs bıe holdıng var herkes eskıye bakıyor ama gsdho eskı holdıng degıl .
    Eski çamlar bardak oldu diye bir deyim var.Özkaynaklarıyla karlılığıyla gelen ve giderek kartopu gibi büyüyen bir şirket ve rasyoları var.Rahmetli Mesut Yılmaz göremedi yiyemedi.Sonu iyi olacak bence.
    .
    Haydi rastgele.
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

2.  Alıntı Originally Posted by gselman Yazıyı Oku
    Eski çamlar bardak oldu diye bir deyim var.Özkaynaklarıyla karlılığıyla gelen ve giderek kartopu gibi büyüyen bir şirket ve rasyoları var.Rahmetli Mesut Yılmaz göremedi yiyemedi.Sonu iyi olacak bence.
    .
    Haydi rastgele.
    hissenin tahtacı sorunu var bu net . yılmazlarda bildim bileli tahta ile işleri olmaz

3.  Alıntı Originally Posted by Rowing Yazıyı Oku
    hissenin tahtacı sorunu var bu net . yılmazlarda bildim bileli tahta ile işleri olmaz
    .
    Tekstilbank satışı öncesi hem banka hem gsdho hissesine dalan çaycı galip öztürk'ün kıçına bezir çalınmış gibi kaçtığı tahtadır bu hisseler.Bunu da namıdiğer güccük durgut ve avaneleri yapmıştır.
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

4.  Alıntı Originally Posted by gselman Yazıyı Oku
    .
    Tekstilbank satışı öncesi hem banka hem gsdho hissesine dalan çaycı galip öztürk'ün kıçına bezir çalınmış gibi kaçtığı tahtadır bu hisseler.Bunu da namıdiğer güccük durgut ve avaneleri yapmıştır.
    yuksek halka açıklık oranı ve imtiyazlı hisseler nedeniyle kolay kolay giriş olmaz .

5.  Alıntı Originally Posted by Rowing Yazıyı Oku
    yuksek halka açıklık oranı ve imtiyazlı hisseler nedeniyle kolay kolay giriş olmaz .
    zaten çaycı takeover için girmedi,çorba parasına diye daldı,iç çamaşırını zor kurtardı giderken.

6.  Alıntı Originally Posted by gselman Yazıyı Oku
    zaten çaycı takeover için girmedi,çorba parasına diye daldı,iç çamaşırını zor kurtardı giderken.
    merak konusu cinerle neden biriliktelik kurdular . zamanla kokusu çıkar . daha çıkmadı

7.  Alıntı Originally Posted by Rowing Yazıyı Oku
    merak konusu cinerle neden biriliktelik kurdular . zamanla kokusu çıkar . daha çıkmadı
    Bir ipte 2 cambaz oynamaz diyorsunuz yani.Kendilerine kalsa oyna(ya)mazlar da profesyonelleri iyi demekki.Kankim güccük durgut'u purosu bitene kadar razı etmişlerdir.
    .
    Syg

8. Kapanış güzel.Ama endekse ve beklentilere göre daha en az %20-25 alacaklı durumdayız.
    .
    Haydi rastgele.

Sayfa 277/412 İlkİlk ... 177227267275276277278279287327377 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •