Arama sonucu : 4280 madde; 1 - 8 arası.

Konu: DEVA - Deva Holding

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1.  Alıntı Originally Posted by rodrigo44 Yazıyı Oku
    Kâra yansimasida sıkıntı değil aslinda 2 milyar tl kâr eden kac hisse var ki borsaya açık. Kârdada sıkıntı yok.
    Bu ara iş yatirim fonu değil direk iş yatirimdan alan satiyor gibi oda 35 maliyetli 1 1.5 milyon lot mali var sanırım 500 bin lot satmis bu ay. adamin 35 milyon tlsi 83 milyon olmus satiyor ne diyebiliriz ki alıcı kuvvetli olmayinca kağıt gidemiyor.

Ben bu gelismeleri görünce yurt dışı falan 5 yıl öncenin frotosunu pegasusunu bulmuş gibi falan düşünüyorum ancak endeksten ters hareket edince moral bozuyor. Sabirli olanin kazanacağı bir hisse ciddi sabir istiyor.
    Benim duyduğum 4 -5 er milyon lot arasında hissesi olan tutucu bir kaç yatırımcı var. Dolaşımdaki hisselerin yarısı onlarda. buda pisayanın oyuncularını tahtadan uzaklaştırıyor.

2.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Benim duyduğum 4 -5 er milyon lot arasında hissesi olan tutucu bir kaç yatırımcı var. Dolaşımdaki hisselerin yarısı onlarda. buda pisayanın oyuncularını tahtadan uzaklaştırıyor.
    Brüt kar marjı %56
    Faaliyet kar marjı %34
    Net kar marjı %30

Böyle mal bulmuşlar bırakırlar mı herkesin gözü devada ama temettü mevzularından falan insanlar uzak duruyor bide hisse uzun süredir dinlendiği için 4 5 gün bir yükselse temettüyü falan unutur herkes sıraya girerlerde işte şimdilik öyle durum yok

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •