Sayfa 581/631 İlkİlk ... 81481531571579580581582583591 ... SonSon
Arama sonucu : 5047 madde; 4,641 - 4,648 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Cuma 5 800k lot aldı BOFA iblisi.. Bugün şu saat itibarı ile 3 550K sını geri vermiş durumda. Bu haberlerden sonra eğer bugün bu kağıt 17 00 den sonra %4 yapmazsa veya hafta sonuna kadar %15 minimum gitmezse artık bundan bir şey olmaz. Yaşayıp göreceğiz ama ben bu sefer götürecekleri kanaatindeyim..

2.  Alıntı Originally Posted by suheyl Yazıyı Oku
    Cuma 5 800k lot aldı BOFA iblisi.. Bugün şu saat itibarı ile 3 550K sını geri vermiş durumda. Bu haberlerden sonra eğer bugün bu kağıt 17 00 den sonra %4 yapmazsa veya hafta sonuna kadar %15 minimum gitmezse artık bundan bir şey olmaz. Yaşayıp göreceğiz ama ben bu sefer götürecekleri kanaatindeyim..
    Sayın Suheyl 7 yıldır bir yere gidemiyor, kağıttan bir cacık olduğu da yok. bu hafta mı gitmeyince bi cacık olmayacak. Bırak cacığı, cacığa hıyar bile olamadı.

Ancak bir yıldır bir türlü geçemediği +- 1,70$ seviyesi üzerinde kalacakmış gibi duruyor, eğer başarırsa 2,10 $ seviyelerine kadar kademeli artış gösterebilir

3.  Alıntı Originally Posted by junge Yazıyı Oku
    Sayın Suheyl 7 yıldır bir yere gidemiyor, kağıttan bir cacık olduğu da yok. bu hafta mı gitmeyince bi cacık olmayacak. Bırak cacığı, cacığa hıyar bile olamadı.

Ancak bir yıldır bir türlü geçemediği +- 1,70$ seviyesi üzerinde kalacakmış gibi duruyor, eğer başarırsa 2,10 $ seviyelerine kadar kademeli artış gösterebilir
    Sn Junge, 2,10 $ seviyesinden önce eğer 58,78 imp.fibo direncini zorlamaya başlarsa dediğiniz olur bence. Bugün ciddi bir satış gördük görürüz bir iki gün. Belki çok iyimser gelecek ama bu hafta sonuna kadar ve bir de 19 Şubat ı dahil ederim, 58,78 hedefine gideceğini düşünüyorum.

Zaten bu gazla gitmezse ne zaman gider meçhul. Yine başlar meletmeye..

4. Bende sat tuşu kapalı.... Ne isterse onu yapsın.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

5. Zamanı geldi bence ytd..

günlükte 52 60 (kahve)direnci önemli olmakla birlikte, üstü güzel altı üzer seviyesi olan 52.35 üzeri kapaması dikkat çekici.. aylıkta 2 defa otobana çıkma isteği gişede engellenmiş.. hali hazırda yatayda duruyor.. haftalıklar halen çayırda ama günlüklerin bunu toparlayacak gücü var gibi duruyor.. sanırım izleyip göreceğiz..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

7.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Bende sat tuşu kapalı.... Ne isterse onu yapsın.
    Tebrikler doğru karar yapabilene.. O yola girecek gibi görünüyor.. Hayırlısı olsun bakalım.

8. Roketsan Genel Müdürü Murat İkinci:

“Akıllara, zaman zaman “Roketsan’ın seri üretim kapasitesi bu siparişleri karşılayabilecek mi?” şeklinde sorular geliyor.

Roketsan olarak 500 milyon dolardan daha fazla bir miktarı, bizim üretim altyapılarına ayırmış bulunuyoruz. Çok daha üst seviyede seri üretim yapabilecek kapasiteye sahibiz.

Sadece kendi ihtiyacımızı değil, şu anda dünyada çok büyük bir ihtiyaç var. Bu pazar payından Türk savunma sanayiinin de anlamlı bir pay alması yönünde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.”

Sayfa 581/631 İlkİlk ... 81481531571579580581582583591 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •