Sayfa 4/8 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
Arama sonucu : 59 madde; 25 - 32 arası.

Konu: DAPGM - DAP Gayrimenkul Geliştirme A.Ş

1. Dap yapıyı begenmiyorum çakarlar dedim alma bunu

2. 30 gün boyunca fiyat istikrarı vardı, tufaya mı geldik

3.  Alıntı Originally Posted by dumlupınar Yazıyı Oku
    30 gün boyunca fiyat istikrarı vardı, tufaya mı geldik
    Fiyat istikrarının garantisi nedir, uygulanmazsa müeyyidesi nedir? Ya da ben yaparım olur denilen bir köyde mi yaşıyoruz.

4. Geçenlerde arabamla kırmızı ışıkta beklerken elindeki telefona benzer cihazı satmaya çalışan biri yaklaştı, garantisi var mı diye takıldım, garantisi benim abi dedi.Aynı şey..

5. Dap gayrimenkul nişantaşı gelirlerinin bir kısmı bilançoya yansımış.Levent projesi ise yeni başlıyor.. Levent projesinde 53000 m2 konut alanı üzerine yaklaşık 1000 konut yapılacak.Levent konutlarının cok ciddi talep gördüğü söyleniyor. Beklenen ciro ise 10 milyarın üzerinde.Şirketin gelir payı %60 olarak belirtilmiş.
    Şirketin bu avantajları yanında , borsada yeni oluşu ve prestij açısından henüz bir kaybı olmaması hisseler açısından olumlu görünüyor.

----------------------------------------------------------------------------------
    Yazıdaki fikirler tamamen tahmini ve şahsi varsayımlar olup hisse alım satımlarında gerçekmiş gibi dikkate alınmamalıdır.

6. Prestij artık şirketler için borsada olmazsa olmazdır.Şirketler pazarını ve kârını azaltsa hatta kaybetse bile, itibarını ve neticede prestijlerini kaybetmemelidir.
    Bir kısım şirketler borsaya 1 kez kazanmak için gelir.Bir diğerleride daha çok saygınlık artırmak ,değer görmek ve kalıcı olmak için gelir.
    Dap Yapı Başkanı ise biz şirketimizi uzun yıllar hep ileriye götürmek ve yaşatmak istiyoruz diyor. Bu bir yerde saygınlığımızı devam ettireceğiz demektir. Ben bunu böyle anlıyorum.
    Borsada yatırımcı nezdinde güven kaybı yaşamayan şirketlerin ve buna bağlı hisselerin çok daha iyi yerlere geleceğine inanıyorum.

Alıntı Originally Posted by yarasa Yazıyı Oku
    Prestij artık şirketler için borsada olmazsa olmazdır.Şirketler pazarını ve kârını azaltsa hatta kaybetse bile, itibarını ve neticede prestijlerini kaybetmemelidir.
    Bir kısım şirketler borsaya 1 kez kazanmak için gelir.Bir diğerleride daha çok saygınlık artırmak ,değer görmek ve kalıcı olmak için gelir.
    Dap Yapı Başkanı ise biz şirketimizi uzun yıllar hep ileriye götürmek ve yaşatmak istiyoruz diyor. Bu bir yerde saygınlığımızı devam ettireceğiz demektir. Ben bunu böyle anlıyorum.
    Borsada yatırımcı nezdinde güven kaybı yaşamayan şirketlerin ve buna bağlı hisselerin çok daha iyi yerlere geleceğine inanıyorum.
    Şirket sürekli prestijli projeler yaptığı gibi, şirketinin performansını yansıtan hisselerini de prestijli tutmak istemesi normal.
    Hisselerin tamamını halka arz edenler gibi değil ancak %15 ni sattılar, onunda yarısını geri topladılar. Patron demek şirketini
    değerli görüyor, pek paylaşmak ta istemiyor.
    Levent projesinin konumu ve gördüğü ilgi ortada, konut fiyatlarındaki artış da cabası, 2022 yılı için bu projeyi yoluna koydular gibi,
    Halka arzda söyledikleri gibi yeni fırsatları değerlendirmek için çalışıyorlar. Emlak konutun ihalelerinde oldukça aktifler. Tuzla
    ihalesinde 3.olmuşlar, Ataşehir ihalesinde yeterlilik almışlar. Bu ay 2 ihale daha var onlara da girebilirler.
    https://www.emlakkonut.com.tr/tr-tr/...ihale-ilanlari
    https://www.emlakkonut.com.tr/tr-tr/...urum-sonuclari

Sayfa 4/8 İlkİlk ... 23456 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •