Sayfa 122/123 İlkİlk ... 2272112120121122123 SonSon
Arama sonucu : 981 madde; 969 - 976 arası.

Konu: SMRTG - Smart Güneş Enerjisi Tek.

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
    REzil kağıt ve spekleri bugün için nasıl bir sürpriz hazırlıyorlar pek tahmin edemiyorum doğrusu.Küçük yatırımcıyı sevindirecek bir sürpriz olmayacağı kesinde kötü sürprizin ne olacağını tahmin edemiyorum.

Vallahi helal olsun rezil herifler yine birilerinin eline verdiniz kağıdı.Bu numaranızda bitti herhalde bakalım yarın nasıl bir sahtekarlık yapacaksınız.

Dostlarçocuklarımızın ve hepinizin bayramı kutlu olsun.Ulu önder Atataürk'ümüz mekanın cennet olsun.

Arkadaşlar bu kağıttan gerçekten bıktım.Zaten bu sayfadada kimse yazmadığına göre herkez bu kağıttan bıkmış.Kağıtta kalan dostlara iyi şanslar diliyorum.Bendenizde artık burada yazmamamaya karar verdim.Kalın sağlıcakla.

4.  Alıntı Originally Posted by eldoR21 Yazıyı Oku
    Dostlarçocuklarımızın ve hepinizin bayramı kutlu olsun.Ulu önder Atataürk'ümüz mekanın cennet olsun.

Arkadaşlar bu kağıttan gerçekten bıktım.Zaten bu sayfadada kimse yazmadığına göre herkez bu kağıttan bıkmış.Kağıtta kalan dostlara iyi şanslar diliyorum.Bendenizde artık burada yazmamamaya karar verdim.Kalın sağlıcakla.
    Yuzde 30 zarar uzerine 9 ay bekleme maliyeti yuzde 70 zarar yapar , trend de yok agalar ne zaman isterse o zaman bakariz 120 lira ancak kurtarir bu sene

CPH2095 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. 2023 net kar 1.022.983.250
    Bir önceki:88.716.585

Merhaba.Sayfa yine bomboş .Zaten rezil kağıtda BOMBOŞ.Bu kağıda ve patronlarına hiçbirşey söylemeye ve ve yazmaya değmez esasen.

Rezil kağıt rezilliğine artarak devam ediyor.Ey yönetimdekiler artık uzatmayın BATTIYSANIZ AÇIKLAYIN

Bu nedir ya organize işlerdeki tabut hikayesi gibi elimizde tabutla kaldık. Hacim bari olsa bu ne ya ölü gibi yeter abarttın.
    “Eğriyi kendinde arayan doğruyu kalbinde bulur.”

Sayfa 122/123 İlkİlk ... 2272112120121122123 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •