Sayfa 5/267 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon
Arama sonucu : 2129 madde; 33 - 40 arası.

Konu: Dev'ayna Masalları

1. Kerevitaş'ı asıl besleyen Besler Gıda ( o da yağ demek).. Yağ fiyatlarında olur da ciddi bir düşüş olursa (olur mu olmaz mı bilemem) bu fiyat hareketlerini dolaylı olarak etkileyebilir (mi acaba?)
    "İyi bir planın en büyük düşmanı, mükemmel bir planın hayalini kurmaktır."
    Clausewitz

2. Yağ fiyatları inşallah düşer memleket için ama olur mu ben de bilmiyorum.

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,115
    Vermiş olduğunuz emekden ötürü teşekkür ederim sayın deva_i dert.

Y.t.d.

4.  Alıntı Originally Posted by pisyedili01 Yazıyı Oku
    Vermiş olduğunuz emekden ötürü teşekkür ederim sayın deva_i dert.

Y.t.d.
    Sağolun sayın pisyedili01.
    Clausewitz

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,115
    Ben çok daha önce adınızı görünce, başlığa daha çok göz atmaya karar verdim .Böyle bir başlık açtığınız içinde sevindim açıkcası. .Aslında buraya biraz ağırlık verseniz ...
    Arasıra temel analiz konularında derinlemesine düşüncelerinizi yazsanız....yeni borsaya gelen gençler sizlere sorular filan sorabilse...
    yada bizim gibi azçok tecrübesi olsada dili dönmeyenlerin fikirlerini derleyip toparlasanız ekonomi bilimine göre....
    Aslında istediğim biraz daha bilginizden faydalanabileceğimiz şekilde başlığın ilerlemesi..
    Heryaşda insanın öğrenme hevesini kaybetmemeli diye düşünüyorum...bizim gibi eskilerin öğrenme hevesi varsa gençlerin haydi haydi olmalı...

saygılar hayırlı akşamlar.

y.t.d

6. Karakter diye bir indikatör var mı hüsnü hocam?

7.  Alıntı Originally Posted by pisyedili01 Yazıyı Oku
    Ben çok daha önce adınızı görünce, başlığa daha çok göz atmaya karar verdim .Böyle bir başlık açtığınız içinde sevindim açıkcası. .Aslında buraya biraz ağırlık verseniz ...
    Arasıra temel analiz konularında derinlemesine düşüncelerinizi yazsanız....yeni borsaya gelen gençler sizlere sorular filan sorabilse...
    yada bizim gibi azçok tecrübesi olsada dili dönmeyenlerin fikirlerini derleyip toparlasanız ekonomi bilimine göre....
    Aslında istediğim biraz daha bilginizden faydalanabileceğimiz şekilde başlığın ilerlemesi..
    Heryaşda insanın öğrenme hevesini kaybetmemeli diye düşünüyorum...bizim gibi eskilerin öğrenme hevesi varsa gençlerin haydi haydi olmalı...

saygılar hayırlı akşamlar.

y.t.d
    bundan sonra buraya biraz daha fazla emek vereceğim ve analiz ve birikimlerin burada paylaşılmasına katkıda bulunmaya çalışacağım.
    Clausewitz

8.  Alıntı Originally Posted by BaHtıÇıktı Yazıyı Oku
    Karakter diye bir indikatör var mı hüsnü hocam?
    var ama kervt grafiğinde kullanılmıyor
    Clausewitz

Sayfa 5/267 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •