Sayfa 417/581 İlkİlk ... 317367407415416417418419427467517 ... SonSon
Arama sonucu : 4644 madde; 3,329 - 3,336 arası.

Konu: OZKGY - Özak GYO A.Ş.

1. Dünkü spk toplantısından bölünmeye onay gelmedi, muhtemelen haziran sonuna kadar onay alınacaktır. Döviz kurları 22 hazirandaki toplantıya kadar ki öne çekilmeye çalışılıyor, artacak. 2.çeyrek bilançosunda güzel bir etki gelecek bu taraftan. Konut satışları diğer çeyreklere göre cılız olmasına karşın devam etmekte. 3.çeyrekte turizm tarafı hareketli olacak, talep tatminkar şimdiye kadar. Yeni şantiyeler yavaş yavaş açılıp yol alacak, yeni oteller için konsept çalışmaları devam ediyor, ruhsatlandırılıp 2024 te inşaatlarına başlanılacaktır...

2. Özelden soru soran birkaç arkadaş için buradan yazıyorum... TCMB 22 haziran toplantısını gerekirse öne çekecek(usd nin bu şekilde artması dolayısıyla) ve haftaya perşembe günü olabililir. Bu toplantıda ne olabilir diyenler için ise, mehmet şimşekin görüşünün yıl sonuna kadar faiz oranlarının 40 civarlarına kademe kademe getirilmesi, ancak bunun başlangıcı konusunda tarih ve oran konusunda bir netlik yok.İlk toplantıda 10 puan ile 20 puan arasında artırım gözüküyor. Benim tahminim ise 10 civarına yakın olacaktır, bu durumda dövizde hız kesilir aşağıya gelir mi derseniz dövizin o andaki rakamına bağlı... Döviz konusuna gelince ise benim yaptığım kaba taslak bir hesaba göre 2020 başından itibaren dövizi tüik ve enag enflasyon rakamlarına göre endekslersek 29 ve 39 tl gibi fiyatlar ortaya çıkıyor. Yani sakinleşme durulma gerektiği yerde olma rakamı ise bu aralarda gibi gözüküyor. Diyelimki 30 civarında kapattı seneyi, ımkb nin en dip rakamı savaş zamanları gibi de düşünürsek 1.5 usd yani 4500 endeks taban noktası olacaktır... 5 usd de zirve gibi düşünürsek , ortalama rakam ise 2,5 usd dir yani yaklaşık 7500 ler endeks için olması gereken rakamlar olacaktır birkaç ay sonra ekonomik program sonuç verirse...

Alıntı Originally Posted by linux Yazıyı Oku
    Dünkü spk toplantısından bölünmeye onay gelmedi, muhtemelen haziran sonuna kadar onay alınacaktır. Döviz kurları 22 hazirandaki toplantıya kadar ki öne çekilmeye çalışılıyor, artacak. 2.çeyrek bilançosunda güzel bir etki gelecek bu taraftan. Konut satışları diğer çeyreklere göre cılız olmasına karşın devam etmekte. 3.çeyrekte turizm tarafı hareketli olacak, talep tatminkar şimdiye kadar. Yeni şantiyeler yavaş yavaş açılıp yol alacak, yeni oteller için konsept çalışmaları devam ediyor, ruhsatlandırılıp 2024 te inşaatlarına başlanılacaktır...
    selam dostum .. neden onay gelmedi dersek basit maddi hatalar yaparak onay sürecini geciktiriyorlar derim spk ya geç müracat etmiş olmalarıda bunun delilidir niyet bozuk malesef...
    nasip....

Biden ama artık!
    İşte Hendek! İşte Devekuşu!

Azuriti bile bıktırmış
     Alıntı Originally Posted by Azurit Yazıyı Oku
    Biden ama artık!
    SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    nasip....

6. İnsanda biraz onur olmalı. Omurga şart!!!!

Yatırım tavsiyesi değildir...Kendi hür iradenizle yatırım yapın....

7.  Alıntı Originally Posted by sakura Yazıyı Oku
    Azuriti bile bıktırmış

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    gun boyu koymuslar oraya bir adam 12,86 dan satiyor 12.85 den geri aliyor asgari ucretle calistirdiklarina emimin ispat edemiyorum
    irmik menkul değerler, profesyonel kadrosu ile yıllardır reel hayatta kazandıklarını borsa da heba etmeyi gelenek haline getirmistir

8. alkollu iceceklere %40 zam geliyormus. ne ugrasacan ozakla cartla curtla. evi doldur %30 farka elini opene verirsin. ne gun gelir bilmiyorum ama bir gecede %30 kar olur..

Sayfa 417/581 İlkİlk ... 317367407415416417418419427467517 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •