Sayfa 380/401 İlkİlk ... 280330370378379380381382390 ... SonSon
Arama sonucu : 3204 madde; 3,033 - 3,040 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    dostum sen satış vaktinde geliyorsun , alım vaktinde de satıyorsun...bu sefer aldığında bir zahmet özelikle söyle..galiba senin aldığın vakitte bir trade denemesi yapacam...
    Tamam abi ama bu çok kötü oldu. Megmt e gectim o çakıldı bu çıktı ;) kardeş hisse diye ;)

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bu tür forumlar ky ların yardımlaştığı ,yanlışları birlikte düzelttikleri ortamlardır...bu forumlarda herkes gördüğü doğruları paylaşır böylece hisselerin eğrileri doğrularını ortaya çıkarmaya çalışırlar dostum...bir yanlış varsa bence doğrusunu göstermek lazım...bilgiler paylaşıldıkça çoğalır...
    bende aynı kanıdayım dost,apansız bir tavan bekliyorum ki bundan malımın 3/2 si ile trade ediyorum en fazla ..61'i ben trade edenler için söylemiştim,61 üstünde gün sonu kapanış gelirse artık 58 ler 59'a taşınır.tahtacıda işini yapıyor ne diyelim,öyle kolay para yok..

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bu tür forumlar ky ların yardımlaştığı ,yanlışları birlikte düzelttikleri ortamlardır...bu forumlarda herkes gördüğü doğruları paylaşır böylece hisselerin eğrileri doğrularını ortaya çıkarmaya çalışırlar dostum...bir yanlış varsa bence doğrusunu göstermek lazım...bilgiler paylaşıldıkça çoğalır...
    Sabah sehven yazılımıştı tam bir ibare de yok aslında ben düzelttim sen de 3023 nolu postu düzeltirsen sevinirim dostum, hiç araştırmadan yargıda bulunmak da ayıp.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

4.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Tamam abi ama bu çok kötü oldu. Megmt e gectim o çakıldı bu çıktı ;) kardeş hisse diye ;)
    sn müzikal 60.900 verdin yarısını amenna ama ben kesin salı günü yerine koyduğunu düşünmüştüm,salı günü dipler yoklanırken satılırmı ?,üzüldüm ..

5.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Sabah sehven yazılımıştı tam bir ibare de yok aslında ben düzelttim sen de 3023 nolu postu düzeltirsen sevinirim dostum, hiç araştırmadan yargıda bulunmak da ayıp.
    keko yoldaşın hissenin analizine sunduğu objektif, samimi ,çok degerli katkıya saygı en azından..

6.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    o posta baktım da yanlışı fark edemedim dostum...sen de bir düzeltme yapmışsın ama o düzeltmeyi fark edemedim...gösterirsen sevinirim...bilmeden hata yapmış isek düzeltiriz ..sıkıntı olmaz...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    o posta baktım da yanlışı fark edemedim dostum...sen de bir düzeltme yapmışsın ama o düzeltmeyi fark edemedim...gösterirsen sevinirim...bilmeden hata yapmış isek düzeltiriz ..sıkıntı olmaz...
    Şurada benim yazımı alıntılamışsınız ya dostum, onu demiştim.

https://www.hisse.net/topluluk/showt...12#post6794812

8. Ne 60'mış arkadaş, ne bedelsiz ne de yeni katma değerli ürün siparişi haberi bunu devirmeye yetmedi.

Sayfa 380/401 İlkİlk ... 280330370378379380381382390 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •