Sayfa 384/399 İlkİlk ... 284334374382383384385386394 ... SonSon
Arama sonucu : 3187 madde; 3,065 - 3,072 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1. Huylu huyundan vazgeçemiyor, üstten 3 lira verdi yine, gün içi gördüğü en yüksek değerinden kapatma huyunu edinse keşke, kapanışa kadar elinden geldikçe salıyor.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Huylu huyundan vazgeçemiyor, üstten 3 lira verdi yine, gün içi gördüğü en yüksek değerinden kapatma huyunu edinse keşke, kapanışa kadar elinden geldikçe salıyor.
    belkide yukarıya alıştırmalar yapıyorlar...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    belkide yukarıya alıştırmalar yapıyorlar...
    Yapsın bakalım, keşke yukarıdan verenlere tekrar alım fırsatı vermeden devam etse, millete kazandırmaya çok meraklıymış, babasını hayrınadır.

4.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Yapsın bakalım, keşke yukarıdan verenlere tekrar alım fırsatı vermeden devam etse, millete kazandırmaya çok meraklıymış, babasını hayrınadır.
    bu gün 63,70 e kadar maliyetli bir yol oluştu...ama %7 lik primi de hiç etmeleri hoş olmadı açıkçası...işlem hacminin de şu saat itibari ile 1,230 milyona ulaşmasına rağmen yaptığı primin %1,2 de kalması hiç hoşuma gitmedi...normal şartlarda 800-850 milyonluk işlem hacmi ile tavan seviyelerine çıkması lazımdı..birileri tedavüle yeni hisseleri sürdü gibi...umarım patronun lotlarını bitirmişlerdir...her kim almış ise ??
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. benim uzunsüredir teorim bu zaten : patron lotlarını dağıtıyor.10 milyon lotu tahtada pazarlıyor,ondan temkinli trade ediyorum.geçen gün söyledim eşleşmede tavan göstermeleri mal dağıtımından başka bir şey degil.sanırım bu gün bofada terste kaldı..sat-al'a devam..ytd..

6. Tahtaya bir müdahale olduğu ortada, ne oldu da 64'e dayanıp 59'a geliyor, böyle bir anlayışla uzun yola çıkmayı sorgular hale getirdiler, şirkete yakışır bir tahta ve tahtacı olmalı yoksa kumarhaneye döner, böyle olmamlı.

Herkese iyi tatiller.

7. bu da güzel karanlık odadan 61.700 çıktı.sn bawerin dedigi gibi tahtayı ponziye çevirdiler ,neyse 61 üstü kapanış bize yarar..iyi tatiller..

Sayfa 384/399 İlkİlk ... 284334374382383384385386394 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •