Sayfa 51/72 İlkİlk ... 41495051525361 ... SonSon
Arama sonucu : 572 madde; 401 - 408 arası.

Konu: AZTEK Aztek Teknoloji

1. Yanılmadığını daha büyük resimden anlayabilirsiniz
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

2. Bu şirketin hikayesi eksik Bi hikaye lazım yatırımcı güzel Bi hikaye ister giriş gelişme sonuç giriş kısmını duyunca güzel Bi girşse eğer gelişmeleri beklemeden biraz biraz mallanır üstüne bir iki güzel gelişme olursa yolun uzunluğunu görür ve dahada mallanır daha sonra daha iyi gelişmeler olursa hisseye tapar artık bu hisse doğru hisse doğru yatırım der ve uzun vadeli tutmaya başlar güzel sonuçlar bu sonuçları bilançoda görmek ister ve her şeyiyle hisseyi destekler şimdi bu hissede Bi karmaşalık var kulaklık ve aksesuar satışının %60 elimizde diyor ama Bi sunum yok mesela 2022 nin satış hasılat ve şirketin ülke genelindeki yeri rakiplerine attığı fark veya sektörün diğer firmalarının ortalama hasılatına attığı fark gelecek için yaptıkları yapacakları önünde duran yeni anlaşma seçenekleri tüm hepisini anlatan Bi sunum yapması lazım yatırımcıyı aydınlatmalı penta nın yaptığı hareketin iki üç katını çekecek potansiyeli var pentayla bilançoyu kıyaslandığında mesela verdiği temettü borsada öz sermaye ve yaptığı karı düşünüp kıyaslarsak en iyi nakit temettüyü veren şirket herşey var ama hikayeyi yazacak yazabilecek Bi hırt yok

3. Veya bilerek isteyerek yapmıyorlar sıırf al sat la hisseyi Bi o tarafa Bi bu tarafa yatırıp para kazanmak daha cazip geliyordur

4. Atılan kaplara şöyle Bi göz gezdirdim illaki aztek hisse yatırımcıları da bakmıştır anlayanlar olduğu kadar anlayamayanlar da vardır ben anladığımı yazayım
    Şirket esas faaliyetinde yazan konusuyla ilgili kendine ait Bi marka çıkarabilir bu markayı ilk etapta yurt dışında yüksek ihtimal çinde ürettirip kendi markasını yazdırabilir bu zamanla alet edevatlar alınıp yurt içinde bir imalathane veya daha büyük Bi fabrika kurabilir ve kendi imalahanesinde markasını üretebilir Bi markalaşma gidebilir ayrıca disbiritörlügünü yaptığı firmalara üretim yapabilir disbiritörlük yapmadığı firmalarada üretim yapabilir sonuç olarak yurt dışı önemli markalara üretim yapabilir bu esnada kendine ait benzer marka ürün oluşturup üretime geçebilir diye Bi fikir düşünce oluştu bende bunu çeşitli ürünlerde(tekstil çanta vb) yapan şirketler var bu ülkede üretim kalitesiyle çok başarılılar ve çok önemli çok büyük Avrupalı amerikalı şirketlere üretim yapıyorlar sanırım aztek te kendi alanında benzer Bi faaliyete girmek istiyor yanlış düşünüyorda olabilirim eğer öyleyse ve bu sayfayı okuyan şirket yetkilileri varsa düzeltsinler veya yatırımcılar şirketin yatırımcı ilişkilerini arayıp daha detaylı bilgi alıp buraya yazabilirler aydınlanırız enazından kafamızda kurgulamayız ama az çok bu işlerden anlarız diyeyim neyse hayırlısı deyip devamında gelecek açıklamaları bekleyelim bir iki kapa her şey daha netleşir

5. Gece geç saatte gelen kap lara piyasa itibar etmemiş gibi gözüküyor yani şirket inandırıcılığını da yitiriyor

6. Böyle güzel güzel kaplar geldiği halde hisse yarım günde - 4 yapıyorsa...

7. payeer e para yükleme
    Bu kez 23.50 den alırım tahtacı kardeş senide bozmazsa

8. Borsanın geneli için söyliyeyim bu düşüş feyk Bi düşüş ona göre davranın

Sayfa 51/72 İlkİlk ... 41495051525361 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız