Sayfa 317/1019 İlkİlk ... 217267307315316317318319327367417817 ... SonSon
Arama sonucu : 8151 madde; 2,529 - 2,536 arası.

Konu: Viop XLV

1. #eregl bağlı ortaklığı Ermaden adına ruhsatlı Bingöl-Avnik demir madeni sahasında yapılan sondaj çalışmaları sonucunda yoğun cevherleşme tespit edilmiş olup, Peletleme Tesisi kurulmasına karar verilmiştir. Toplam demir cevheri rezervi yaklaşık 250-300 milyon tondur.Şirketimizin önemli hammaddelerinden biri olan pelette kendine yetebilirlik oranının %25-30 bandından %80-85'e, toplam demirli hammaddede ise kendine yetebilirlik oranının %15-20 bandından %40-45 bandına çıkması öngörülmektedir. Bana çok olumlu geldi ama sektör ve şirket uzmanlığım değil uzmanlığı olan söylemek isterse buyursun.

O zaman yarın sasa tavan...

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

3. eregl bimas kchol sahol endeks etkisi göz önünde bulundurularak ve geri kaldıkları düşünülerek endeksi tutmakta kullanılabilir belki bir fikir

4.  Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    O zaman yarın sasa tavan...

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hektaş ı unutmayalım..

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,126
     Alıntı Originally Posted by semh Yazıyı Oku
    #eregl bağlı ortaklığı Ermaden adına ruhsatlı Bingöl-Avnik demir madeni sahasında yapılan sondaj çalışmaları sonucunda yoğun cevherleşme tespit edilmiş olup, Peletleme Tesisi kurulmasına karar verilmiştir. Toplam demir cevheri rezervi yaklaşık 250-300 milyon tondur.Şirketimizin önemli hammaddelerinden biri olan pelette kendine yetebilirlik oranının %25-30 bandından %80-85'e, toplam demirli hammaddede ise kendine yetebilirlik oranının %15-20 bandından %40-45 bandına çıkması öngörülmektedir. Bana çok olumlu geldi ama sektör ve şirket uzmanlığım değil uzmanlığı olan söylemek isterse buyursun.

Güzel bir habere benziyor tam olarak vakıf değilim.portföyde sadece yüzde 4 oranında Ereğli var .
    Rakamlar galın galın duruyo gibi.Ereğli başlığına takılıyorum.Oradaki bazı arkadaşlarda yüzde 100 Ereğli var en çok onlar adına sevindim.

not:Ereğli başlığında çok iyi Ereğli uzmanları var .Sektörün içinden olanlar var.Maden mühendisleri var.Ereğlide ikamet edenler var,demir ticaretiyle iştigal edenler vs var...
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

6. Ben en çok Abka abi adına sevindim, evi arabayı satıp gömdü hisseye, biraz yüzünü güldürür bu haber

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

7. Köylerde Kocakarının kızı evde kalınca onu allayıp pullayıp birine ..........
    Neye çekerseniz artık
    Mükemmeli ararken iyiden vazgeçmekten korkma!

8. Küçük yatırımcı borsadan biraz para kazansın , twitter da çok takipçili tokatçılar hemen başlıyorlar dandik eğitim olayına
    bu eğitim adı altında öğrendiklerini yemin ediyorum eğitim veren kişi hisse alıp satarken kendisi uygulamıyor
    Açık seçik bu dolandırıcılığa hiç bir yetkili ses çıkarmıyor
    Ne yapalım olan biteni görmezden gelenleri Elon Musk a mı şikayet edelim , o 'da ayrı bir tokatçı gerçi...

Herkes kendini korusun demekten başka çare yok

Sayfa 317/1019 İlkİlk ... 217267307315316317318319327367417817 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •